Znamy zwycięzców prestiżowego konkursu Travel Photographer of the Year 2016

National Geographic Travel Photographer of the Year 2016 to najbardziej prestiżowy konkurs fotograficzny o tematyce podróżniczej. Rok w rok spotyka się z ogromną popularnością. Tegoroczny konkurs odbył się w 3 kategoriach: Miasta, Natura i Ludzie.
National Geographic Travel Photographer of the Year 2016 to najbardziej prestiżowy konkurs fotograficzny o tematyce podróżniczej. Rok w rok spotyka się z ogromną popularnością. Tegoroczny konkurs odbył się w 3 kategoriach: Miasta, Natura i Ludzie.
Źródło zdjęć: © Fotograf Roku / I Miejsce w kategorii "Ludzie" © Anthony Lau / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Marcin Watemborski

05.07.2016 07:51, aktual.: 26.07.2022 18:58

National Geographic wybrało najlepsze zdjęcia i wyłoniło zwycięzców prestiżowego konkursu fotografii podróżniczej – Travel Photographer of the Year 2016. Zobaczcie z nami nagrodzone prace.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł Podróżniczego Fotografa Roku 2016 oraz 7-dniowe safari w Churchill Seal River Heritage Lodge w Kanadzie i sprzęt fotograficzny Sony, w tym aparat Sony a6300. Wszystkie powyższe rzeczy otrzymał Anthony Lau za zdjęcie zatytułowane „Winter Horseman”, które pokazuje poganiacza stada koni z Mongolii. Ta fotografia wygrała również I miejsce w kategorii „ludzie”.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali sprzęt fotograficzny Sony. W kategorii „Natura” zwyciężył Hirouki Inoue, natomiast „Miasta” zdominował Takashi Nakagawa. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a was zachęcamy do udziału w kolejnej edycji National Geographic Travel Photographer of the Year.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali sprzęt fotograficzny Sony. W kategorii „Natura” zwyciężył Hirouki Inoue, natomiast „Miasta” zdominował Takashi Nakagawa. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a was zachęcamy do udziału w kolejnej edycji National Geographic Travel Photographer of the Year.© III Miejsce w kategorii "Ludzie" © Mattia Passarini / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© I Miejsce w kategorii "Natura" © Hiroki Inoue / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© II Miejsce w kategorii "Natura" © Massimiliano Bencivenni / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© I Miejsce w kategorii "Natura" © Victor Lima / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© Wyróżnienie w kategorii "Natura" © John Rollins / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© I Miejsce w kategorii "Miasta" © Takashi Nakagawa / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© II Miejsce w kategorii "Miasta" © Wing Ka H. / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© III Miejsce w kategorii "Miasta" © Jeremy Tan / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)