Cudowne życie sów uchwycone na fotografiach Sasi Smith

Fotografie Sasi Smith przedstawiają fascynujące oblicze Sów. Zdjęcia pochodzącego z Bangkoku w Tajlandii fotografa nie tylko ukazują w piękny sposób interesujące pozy, chwile oraz miny, ale też są pełne barw. Sowy są znane z umiejętności kamuflażu, zatem tym bardziej możemy docenić umiejętności Smitha. Na Fotoblogii prezentujemy tylko niektóre, wybrane prace autora, ale zachęcamy do odwiedzenia jego strony w serwisie 500px.com (https://500px.com/OF-PSD), gdzie możecie podziwiać wiele więcej fotografii, także innych ptaków.

Ten artykuł ma 2 strony:

© Sasi Smith / 500px.com | Facebook
© Sasi Smith / 500px.com | Facebook
© Sasi Smith / 500px.com | Facebook
© Sasi Smith / 500px.com | Facebook
© Sasi Smith / 500px.com | Facebook
© Sasi Smith / 500px.com | Facebook

Zobacz również: 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić

© Sasi Smith / 500px.com | Facebook

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Poznaj historię fotografii na podstawie... zdjęć rentgenowskich aparatów! Sophie Gamand i jej uroczne portrety psów z kwiatowymi wianuszkami, które ułatwiają adopcję Zaklęte królestwo Annie Mitovej przedstawia dzieci w niezwykłej odsłonie Polscy portreciści, których podziwiam, czyli moi mistrzowie Przerażające, inspirujące, fascynujące - zobacz galerię zdjęć burzy i chmur [galeria] Sprawa kopiowania profilu na Instagramie ustawiona? Polak wśród zwycięzców konkursu Lensculture Exposure Awards 2014 Adobe Photoshop CS6 - nowa zajawka funkcji 3D [wideo] Cyberpunk 2077 na żywo. Japonia wygląda jak futurystyczna gra Pies zamiast noworodka. Zdjęcia, które poprawią ci humor Prezentujemy najlepsze prace Neutral Density Photography Awards 2015 Naturalne oświetlenie na portretach Niny Masic

Popularne w tym tygodniu:

Rzadki brązowy husky robi furorę w internecie. Nie da się go nie lubić Historia kontrowersyjnej fotografii Thomasa Hoepkera, która stała się symbolem 9/11 To nie Saturn! Księżyc i chmury dobrze go udały Najzabawniejsze zwierzęta świata powracają. Ci fotografowie mieli szczęście Kruk, pomarańczowe niebo i Słońce. Oto symbol pożarów w Kalifornii Przekształcił analoga w cyfrę. Oto, jak Nikon FM zyskał drugie życie Zdjęcie dnia. Powrót do szkół we Włoszech, czyli maseczki i sznurek w kolejce Warszawski urbex: Co znajduje się wewnątrz kamienicy przy Żelaznej 43? Niezwykły film makro udowadnia, że pleśń też może być piękna Niesamowite sceny inspirowane Call of Duty. Fotograf zbudował miniatury Zdjęcie dnia. Psy-roboty będą strzec amerykańskich baz Najciekawsze sesje, jakie zrobiłam. Jak powstały?