Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona

Jedno dobre zdjęcie może sprawić, że wygrasz 3-dniowe warsztaty fotoreportażu z Krystianem Bielatowiczem w Pieninach o wartości 1690 zł.

© Krystian Bielatowicz

Zasady konkursu

Razem z Akademią Nikona przygotowaliśmy dla Was krótki i konkretny konkurs z atrakcyjną nagrodą. Dajemy Wam jasne zadanie: pokażcie na jednym swoim zdjęciu ludzkie emocje. Oczywiście ważnymi aspektami zgłaszanych zdjęć jest jakość techniczna czy kompozycyjna, ale najważniejszy jest temat. Potraktujcie ten konkurs, jako ciekawe zadanie do sfotografowania. Pokażcie prawdziwe, szczere emocje ludzi w Waszym otoczeniu czy w czasie podróży.

W czasie trwania Konkursu jeden Uczestnik może zgłosić maksimum trzy odrębne prace. Swoje zdjęcia o tematyce „Ludzkie emocje” należy wysłać w postaci cyfrowej na adres nikon@pressoffice24.pl podając przy tym imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik wybrany przez Jury w składzie Krystian Bielatowicz i Michał Leja, którego fotografia w najlepszy sposób odda konkursowy temat, czyli ludzkie emocje.

Dopuszczalny zakres obróbki prac konkursowych:  • kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli, sepia.

Zabrania się:

  • techniki HDR, fotomontażu, dodawania podpisów, dodawania filtrów efektowych, używania narzędzi korekcji (stempel, pędzel korygujący itp.), zmiany kolorystyki (np. cross processing).

Jury może zażądać od autora udostępnienia oryginału zdjęcia bez żadnej obróbki w celu późniejszej weryfikacji postanowień regulaminu. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czas trwania konkursu

21–25 maja (23:59) 2015 r.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest udział w warsztacie Akademii Nikona pt. Fotoreportaż, który odbędzie się w dniach 29–31.05.2015 r. w Pieninach, o wartości 1690 zł.

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie Fotoblogia.pl w terminie do 27.05.2015 r.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Galeria z warsztatów „Adobe Lightroom dla początkujących" Jakuba Kaźmierczyka Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z gali wręczenia nagród w Londynie Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie Znamy zwycięzców BZ WBK Press Foto 2015 Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards 2015 Eastreet 3 Jakub Kaźmierczyk poprowadzi warsztaty: Adobe Lightroom dla początkujących Fotografujemy najwięcej w historii, a rynek sprzedaży aparatów jest w największej recesji Czy to koniec Samyanga w Europie? Polski dystrybutor kończy współpracę 25 tys. zł potrzebne, aby zamienić dom schadzek na galerię fotografii w Poznaniu Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G Wyjątkowy artysta zaprezentuje swoje zdjęcia w nowej galerii fotografii w Poznaniu „Oświeć się!”, czyli nowa edycja kursu oświetlenia studyjnego Mariusza Tokajuka Z wizytą w fabryce Nikona w Tajlandii [relacja] "Gerald Howson: bardzo polska sprawa" - wystawa nieznanych fotografii w Jeleniej Górze Tajlandia - kraj tysiąca uśmiechów [relacja z wyjazdu] Dlaczego aż 20 % finałowych zdjęć World Press Photo 2015 zostało zdyskwalifikowanych? Retusz twarzy w kilku krokach z Akademią EITCA - podstawy obróbki zdjęć plus 80 % dofinansowania UE na szkolenie z Grafiki Komputerowej „Fotografia produktowa – kompendium wiedzy". Nowa edycja warsztatów z Olkiem Iwaszkiewiczem Krzysztof Miller: fotograf wojenny musi być „wariatem" [wywiad] 3. edycja Projektu Przetwórnia z udziałem Rafała Milacha Kompendium wiedzy o fotografii produktowej na warsztatach Olka Iwaszkiewicza Piotr Trybalski nagrodzony w konkursie Travel Photographer of the Year 2014 Rekordowe wyniki Fotoblogia.pl