Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching

Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching

Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching
Źródło zdjęć: © © Jason Bell / retusz: [House of Retouching](http://www.houseofretouching.com/)
Redakcja Fotoblogia.pl
25.05.2016 13:21, aktualizacja: 26.07.2022 19:03

Razem z House of Retouching przygotowaliśmy dla was konkurs fotograficzny na najlepszy naturalny portret. Zwycięzca będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach retuszerskich Profi Post Photo, organizowanych przez najbardziej prestiżowy dom retuszerski w Polsce.

Zasady konkursu

Razem z Krzysztofem Gadomskim i Tomaszem Kozakiewiczem z House of Retouching mamy dla was konkurs, który będzie nie lada wyzwaniem. Myślą przewodnią jest stworzenie jak najbardziej naturalnego portretu pozowanego. Mówiąc o naturalności mamy na myśli ograniczenie post-produkcji do minimum, a nawet jej wykluczenie. Jeśli jednak będziecie obrabiać zdjęcia – pamiętajcie, aby wyglądały one możliwie jak najbardziej naturalnie.

Jury konkursowe będzie składało się z redaktorów Fotoblogia.pl oraz wykładowców House of Retouching. Wspólnymi siłami wyłonimy jedno najlepsze zdjęcie, analizując je pod kątem techniki i staranności wykonania.

Angelina Jolie by Jason Bell - House of Retouching
Angelina Jolie by Jason Bell - House of Retouching

Sam motyw przedstawiony na zdjęciu jest dowolny – nie narzucamy wam tematu. Jedyne, na czym nam zależy, to zobaczenie naprawdę dobrych zdjęć sesyjnych. Będziemy zwracali szczególną uwagę na kompozycję, kolorystykę oraz światło – bez których dobra fotografia nie ma prawa istnieć.

Główne zasady konkursu

 • [b]Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia;[/b]

  [b]Rozdzielczość zdjęć:[/b] 3000 px na dłuższym boku, 72 dpi, format JPEG;

  [b]Zgłoszenia:[/b] mailowo na adres [url=mailto:konkurs@fotoblogia.pl]konkurs@fotoblogia.pl[/url], podając swoje imię, nazwisko, e-mail oraz miasto, w którym chcielibyście wziąć udział w warsztatach;

  [b]Termin:[/b] 25 maja - 8 czerwca;

  [b]Ogłoszenie wyników:[/b] do 16 czerwca na Fotoblogia.pl.

  [b][url=http://fotoblogia.pl/info/regulamin-konkurs-naturalny-portret]Regulamin konkursu[/url][/b]

Nagroda

Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w warsztatach retuszerskich Profi Post Photo, organizowanych przez House of Retouching w jednym z następujących miast i terminów:

Miejsca i terminy warsztatów

 • [][b]16 – 18.09.2016 r.[/b] / Warszawa[][b]21 – 23.09.2016 r.[/b] / Gdańsk[][b]26 – 28.09.2016 r.[/b] / Poznań[][b]31.09 – 2.10.2016 r.[/b] / Wrocław
Emma Watson by Jason Bell - House of Retouching
Emma Watson by Jason Bell - House of Retouching

Podczas trzech dni warsztatowych, uczestnicy pod okiem Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, poznawać będą największe sekrety kreowania zdjęć w postprodukcji. To szansa na pogłębienie własnej wiedzy, nawiązanie kontaktów w branży czy spełnienie marzenia o zmianie zawodu. Organizatorzy zapewniają idealną przestrzeń do nauki postprodukcji fotograficznej. W kameralnej atmosferze pracy, z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów jak aparat Phase One XF 100MP, tablety Wacom oraz drukarki Epson, 15 osób odkryje sposoby postępowania krok po kroku.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem przez Uczestnika Konkursu zgody na treść regulaminu oraz na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z przeprowadzeniem Konkursu przez Organizatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)