„Zobacz więcej przez telefon” i wygraj najnowszego iPada mini!

„Zobacz więcej przez telefon” i wygraj najnowszego iPada mini!

„Zobacz więcej przez telefon” i wygraj najnowszego iPada mini!
Źródło zdjęć: © © Krzysztof Basel
Redakcja Fotoblogia.pl
04.02.2014 14:17, aktualizacja: 26.07.2022 20:03

Fotografia mobilna staje się coraz bardziej popularna. Jednym z najlepszych sposobów na promowanie swoich zdjęć wykonanych smartfonem jest wzięcie udziału w konkursie „Zobacz więcej przez telefon”, któremu patronujemy. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Gmina Czerwonak wraz z Grupą Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni” ogłasza drugą edycję ogólnopolskiego konkursu fotografii „Zobacz więcej przez telefon”. Jest on adresowany do wszystkich, którzy chcą uchwycić w kadrze swojego telefonu, smartfona czy tabletu to, co zachwyca ich na co dzień: piękno przyrody, architektury, życie w mieście, portrety ludzi, lub co znaczy dla nich gminne hasło "zobacz więcej".

Obraz

Konkurs potrwa do 31 maja. W tym czasie należy opublikować swoje zdjęcia w serwisie Instagram opatrzone odpowiednim tagiem związanym z poszczególną kategorią.

Kategorie konkursu

  • Krajobraz (pejzaż, zachód słońca itp.)/listlistNatura (zwierzęta, rośliny itp.)/listlistArchitektura, miasto (budynki, budowle itp.)/listlistLudzie/Portrety/list listMakrofotografia/listlistAbstrakcja/listlistKategoria specjalna „Zobacz więcej” (czyli co dla autora fotografii znaczy gminne hasło)

Nagrody

Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych, w tym nagroda główna: iPad mini z wyświetlaczem Retina firmy Apple, oraz obiektywy olloclip, baterie mophie i inne akcesoria do smartfonów. Wszystkie nagrodzone w konkursie zdjęcia będzie można podziwiać na wystawie w gminie Czerwonak i w Poznaniu.

Jury

W jury zasiądzie m.in. Michał Koralewski – fotograf z zamiłowania. Jego zdjęcia zdobywają nagrody i wyróżnienia w ogólnoświatowych konkursach fotografii mobilnej:

  • Mobile Photography Awards 2012 - 2. miejsce, 4 wyróżnienia orazwystawa wybranych zdjęć w Nowym Jorku i San Francisco
  • IPPAwards 2013 - wyróżnienie
  • LA Mobile Arts Festival 2012 - 1 wyróżnienie + wystawa w SantaMonica Art Studios
  • Konkurs CreateHive PixelThis - 3 wyróżnienia + wystawa w London Gallery
  • iPhoneOgenic, The best of 2012 - 1 wyróżnienie
  • iPhoneOgenic, The best of 2013 - 1 wyróżnienie
  • Konkurs Digital Photo Buzz iPhoneography - wygrana
  • Konkurs Joby Phone Photography - 1 wyróżnienie
  • Konkurs BackPackerBarter OlloClip - wygrana

Pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem – ponad 100 osób z całej Polski przysłało ponad 600 zdjęć. Sponsorami konkursu są firmy: Alstor, iCorner i Olloclip.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronach organizatorów: www.czerwonak.pl i www.grupamobilni.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)