Adobe Photoshop CC 2015.5 - sprawdzamy nowe funkcje [wideoporadnik]

Adobe wprowadziło szereg ulepszeń do swojego flagowego produktu. Czy nowości rzeczywiście przydadzą się w codziennej pracy? To sprawdzam w dzisiejszym wideo!

Podczas mojego urlopu Adobe zafundowało nam aktualizację wprowadzającą szereg ulepszeń i nowych funkcji. Producent zapewnia o szybszym działaniu aplikacji, ale przede wszystkim zafundował nam kilka nowości.

Content-Aware Crop i Face-aware liquify, czyli nowe funkcje w Adobe Photoshop CC

Adobe zaktualizowało pakiet Creative Cloud. Photoshop CC w wersji 2015.5 wprowadza kilka nowych narzędzi, jak Face-aware liquify i Content-Aware Crop. Poza…

Pierwsza z nich, to możliwość formowania twarzy, zarówno owalu, jak i poszczególnych elementów, takich jak nos, oczy czy usta. Druga — to możliwość wypełnienia z uwzględnieniem zawartości miejsc pozostałych po prostowaniu zdjęcia. Trzecia, to ulepszone narzędzie zaznaczania. Wszystkie funkcje katowałem po powrocie i jak zwykle mam nieco mieszane uczucia. Więcej, jak zawsze w wideo!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Zaczynamy fotografować modelki - co trzeba wiedzieć, żeby nie błądzić? [poradnik] Przygody z kliszą: po co mi analog? [odc. 1] Dowiedz się, którymi obiektywami najlepiej fotografować krajobrazy Fotograficzny klient korporacyjny – kura znosząca złote jajka? "Frymografia" - aparat to młotek 10 sztuczek, które sprawią, że twoje portrety będą lepsze Ramię 360° na kask do kamery za mniej niż 100 zł [zrób to sam] Poprawa jakości zdjęcia online – programy dla każdego Co jest ważniejsze - sprzęt czy umiejętności? Nikon D4 - bateria mniej, ale bardziej pojemna? Działalność nierejestrowana - wszystko, co musisz wiedzieć Jak robić zdjęcia zimą? Te kilka rad zdecydowanie ci pomoże

Popularne w tym tygodniu:

Fotografia okolicznościowa. Bądź niewidoczny i przestrzegaj zasad