Adobe Photoshop CC 2015.5 - sprawdzamy nowe funkcje [wideoporadnik]

Adobe wprowadziło szereg ulepszeń do swojego flagowego produktu. Czy nowości rzeczywiście przydadzą się w codziennej pracy? To sprawdzam w dzisiejszym wideo!

Podczas mojego urlopu Adobe zafundowało nam aktualizację wprowadzającą szereg ulepszeń i nowych funkcji. Producent zapewnia o szybszym działaniu aplikacji, ale przede wszystkim zafundował nam kilka nowości.

Content-Aware Crop i Face-aware liquify, czyli nowe funkcje w Adobe Photoshop CC

Adobe zaktualizowało pakiet Creative Cloud. Photoshop CC w wersji 2015.5 wprowadza kilka nowych narzędzi, jak Face-aware liquify i Content-Aware Crop. Poza…

Pierwsza z nich, to możliwość formowania twarzy, zarówno owalu, jak i poszczególnych elementów, takich jak nos, oczy czy usta. Druga — to możliwość wypełnienia z uwzględnieniem zawartości miejsc pozostałych po prostowaniu zdjęcia. Trzecia, to ulepszone narzędzie zaznaczania. Wszystkie funkcje katowałem po powrocie i jak zwykle mam nieco mieszane uczucia. Więcej, jak zawsze w wideo!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Zasada słonecznej szesnastki, czyli jak dobrać ekspozycję bez światłomierza Fotografia (nie)tylko dla profesjonalistów Ponad 300 kursów Sue Bryce za darmo do końca tygodnia. Nie przegap okazji! fotocasty.pl - nowa polska platforma do profesjonalnych fotokastów 7 niedrogich obiektywów, które warto mieć Historia polskiego zdjęcia, które podbiło Internet Rozdzielczość - co to jest i czy jest ważna? Krótki poradnik dla początkujących Nikon D3200 z drugą najlepszą matrycą APS-C wg DxOMark Jak założyć fotobloga i którą platformę wybrać? Jak działa migawka? Proste wyjaśnienie dla początkujących fotografów Kiedy słońce świeci prosto w oczy - fotografowanie pod światło Jak zbudować domowe studio z lampami systemowymi? Praktyczne rady na początek