Oto wieszak, który umożliwi wam wyeksponowanie swojej kolekcji aparatów w stylowy sposób

HANGIE pozwoli wam wykorzystać mocowanie statywowe do wyeksponowania waszego zbioru w gustowny sposób.

© Marry Berry / Instagram

Chłopaki z LaudWorks stwierdzili, że niszczenie fajnego sprzętu fotograficznego w celu jego prawidłowego pokazania na ścianie jest zupełnie bez sensu. Oczywiście się z tym zgadzamy! Ciary przechodzą mnie, gdy widzę co jedno z lokalnych studiów zrobiło na wejściu… Aparaty… aparaty wszędzie! I druty…

No… można to zrobić ładniej. Na przykład wrzucić prosty model na drukarkę 3D, który praktycznie nie będzie widoczny. Lewitujący aparat to świetna rzecz! Generalnie do stworzenia tego efektu potrzebujecie 4 rzeczy: mocowania HANGIE, 2 wkrętów oraz standardowej śruby statywowej. Wieszaczek przyczepiacie do ściany wedle upodobań i dokręcacie do niego aparat. I gotowe. Łatwe, prawda?

Mocowanie jest wykonane ze stali nierdzewnej (21 dolarów) i bez problemu poradzi sobie nawet z utrzymaniem sporej lustrzanki cyfrowej. Zostało ono sprawdzone z Canonem 7D i obiektywem 17–55 mm o łącznej wadze 1,5 kilograma.

Zobacz również: Wideotest Canon Powershot G15

Jednak jeśli nie potrzebujecie tak wytrzymałego, macie możliwość zakupu plastikowej wersji HANGIE za 4 dolary. Są one dostępne w 10 różnych wzorach.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Ile megapikseli ma ludzkie oko? Najbardziej zwariowane i niebezpieczne zdjęcie ślubne, jakie widzieliśmy Teksty, których nigdy nie powinieneś usłyszeć od profesjonalnego fotografa Raport sprzętowy znad polskiego morza Copyright trolling - kontrowersyjna praktyka zarabiania na zdjęciach Jak działają na nas zdjęcia w reklamach? Ten dokument dowodzi, że kolorowa fotografia została stworzona z myślą o białych ludziach Gumowy element na paskach Canona może mieć duży wpływ na nasze zdjęcia Oto jak Steve Giralt zbudował od zera komputerowo sterowaną maszynę dla jednego ujęcia burgera Zdjęcia na Instagramie ujawnią czy masz objawy depresji 4500 aparatów? Co to dla niego! Poznajcie człowieka, który ma największą kolekcję aparatów Najnowsze zdjęcia NASA ujawniają, że Mars wcale nie jest czerwoną planetą Oto jedno z najpiękniejszych miejsc do fotografowania na świecie Co znajdziemy w plecaku profesjonalnego fotografa sportu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio? Jak powstają zdjęcia produktowe lalek Barbie? Wiewiórka gwizdnęła GoPro - zobaczcie jak wygląda świat z jej perspektywy Największy cyjanotyp na świecie ma aż 24 metry kwadratowe Jak wyglądałby Instagram na Windowsie 95? Test silnika NASA nagrany rewolucyjnym prototypem superszybkiej kamery Ikea przedstawia XVIII wieczną wersję Instagrama Nocne kadry popsuła mu... chińska rakieta! Animacja w stylu kinografki z jednego zdjęcia? Oto, co potrafi program Plotagraph Pro Szałowe metamorfozy psiaków na zdjęciach Grace Chon Jak działa obiektyw filmowy?

Popularne w tym tygodniu:

Urocza opowieść fotograficzna o jeżu, który wybrał się na biwak. Zobacz to przesłodkie stworzenie! Przypadkowo sfotografował zaręczyny na plaży. Postanowił odnaleźć parę Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji Fotograf uciął wizjer w swoim Sony A7. Dlaczego właściwie to zrobił? Od desek do dzieła sztuki. Zobacz, jak w garażu powstaje aparat wielkoformatowy Super odporne karty Sandisk wytrzymają nawet -40°C