Netflix może być przydatny fotografom. Zapowiada się film, który warto zobaczyć

„Abstrakt: Sztuka designu” to nowa seria dokumentalna na Netflixie. Zastanawiacie się, dlaczego może przydać się nam, fotografom? Z prostego powodu – jest to arcydzieło estetyczne. Oprócz tego, że zaspokoi Waszą estetykę, wzbogaci Was w wiedzę o kreatywnym myśleniu.

Nowa seria na Netflixie, "Abstrakt: Sztuka designu", składa się z 8 odcinków, które opowiadają historię 8 najbardziej kreatywnych umysłów w świecie dzisiejszego designu. Zobaczycie tam takie sławy ze świata sztuki, jak: Christoph Niemann, Tinker Hatfield czy Es Devlin.

W jednym z odcinków odbędziecie spotkanie z fotografem światowej sławy – Platonem. Jego portrety potrafią zamknąć duszę człowieka przed obiektywem w magicznym obrazie. W portfolio Platona znajdziecie podobizny światowych liderów i zwykłych ludzi.

Lista odcinków:

  • Christoph Niemann – ilustrator
  • Tinker Hatfield – projektant butów Nike
  • Es Devlin – scenografka
  • Bjarke Ingels – architekt
  • Ralph Gilles – projektant samochodów
  • Paula Scher – typografka
  • Platon – fotograf
  • Ilse Crawford – projektantka wnętrz

Jakie szczęście, że przez pierwszy miesiąc można oglądać programy na Netflixie za darmo. Może czas skorzystać z promocji?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Makijaż, który walczy z kamerami inwigilującymi obywateli Firma DJI odpowiedziała na nasz tekst o szpiegujących dronach. "To teorie spiskowe" Wyciekły kolejne zdjęcia Nikona D5 Kalendarz workshopx: terminy zgłoszeń wybranych konkursów fotografii dokumentalnej, 15.12.2015 - 15.01.2016 Wojciech Grzędziński w Yours Gallery Flickr nie usunie zdjęć na licencji Creative Commons Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną na świecie Dzięki tej aplikacji nauczycie się fotografowania, siedząc wygodnie w fotelu Huawei Mate 20 Pro okiem fotografa. Czy smartfon może zastąpić aparat? Premiera Sony A6100 i Sony A6600. Ultraszybki zoom i rozbudowane tryby filmowe The Photoshop Anthology ? do ściągnięcia za darmo jeszcze przez 23 dni Adobe Lightroom 6.3/2015.3 - aktualizacja, która wprowadza stare okno importu

Popularne w tym tygodniu:

Koronawirus w szpitalu w Lublinie. Ostatnie zdjęcie wyciska łzy Zdjęcie dnia. Ogromny kot znaleziony wśród rysunków z Nazca w Peru Zdjęcia z wyprawy ratunkowej TOPR na Rysy. Trudne warunki i niesprzyjająca pogoda Zdjęcie dnia. Premierka Jacinda Ardern cieszy się ze zwycięstwa w wyborach