Netflix może być przydatny fotografom. Zapowiada się film, który warto zobaczyć

„Abstrakt: Sztuka designu” to nowa seria dokumentalna na Netflixie. Zastanawiacie się, dlaczego może przydać się nam, fotografom? Z prostego powodu – jest to arcydzieło estetyczne. Oprócz tego, że zaspokoi Waszą estetykę, wzbogaci Was w wiedzę o kreatywnym myśleniu.

Nowa seria na Netflixie, "Abstrakt: Sztuka designu", składa się z 8 odcinków, które opowiadają historię 8 najbardziej kreatywnych umysłów w świecie dzisiejszego designu. Zobaczycie tam takie sławy ze świata sztuki, jak: Christoph Niemann, Tinker Hatfield czy Es Devlin.

W jednym z odcinków odbędziecie spotkanie z fotografem światowej sławy – Platonem. Jego portrety potrafią zamknąć duszę człowieka przed obiektywem w magicznym obrazie. W portfolio Platona znajdziecie podobizny światowych liderów i zwykłych ludzi.

Lista odcinków:

  • Christoph Niemann – ilustrator
  • Tinker Hatfield – projektant butów Nike
  • Es Devlin – scenografka
  • Bjarke Ingels – architekt
  • Ralph Gilles – projektant samochodów
  • Paula Scher – typografka
  • Platon – fotograf
  • Ilse Crawford – projektantka wnętrz

Jakie szczęście, że przez pierwszy miesiąc można oglądać programy na Netflixie za darmo. Może czas skorzystać z promocji?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Wyciekły kolejne zdjęcia Nikona D5 Jollylook to ekologiczny kartonowy aparat natychmiastowy w stylistyce retro Dzięki tej aplikacji nauczycie się fotografowania, siedząc wygodnie w fotelu Firma Sharp oficjalnie dołącza do systemu Mikro Cztery Trzecie Sharp stworzył najmniejszy na świecie 5-megapikselowy układ CMOS Fujifilm X-Pro2 może być tak dobry jak X-T2 Jakub Szymczuk - z ”Gościa Niedzielnego”do Kancelarii Prezydenta. Poznajcie nowego fotografa Andrzeja Dudy Microsoft Pro Photo - łatwe geotagowanie zdjęć Artystka pomówiona o pedofilię przez pracowników fotolabu Na nasz rynek wchodzą wkłady Instax Wide Monochrome Już niedługo zobaczymy "początki" Tomasza Wysockiego w Leica Gallery Aparat to, czy lupa?

Popularne w tym tygodniu:

Nie żyje fotografka Beatlesów. Astrid Kirchherr miała 81 lat Adobe MAX 2020 odbędzie się on-line. Dostęp za darmo Adobe Premiere Pro 14.2 zyskuje potężne wsparcie kart graficznych NVIDIA Capture One 20 w specjalnej wersji do aparatów marki Nikon Zostań ambasadorem Adobe Lightroom. Producent uruchamia specjalny program