Spotkajmy się w Łodzi. Mamy dla was 30 wejściówek na XIX Targi Film Video Foto

Spotkajmy się w Łodzi. Mamy dla was 30 wejściówek na XIX Targi Film Video Foto

Spotkajmy się w Łodzi. Mamy dla was 30 wejściówek na XIX Targi Film Video Foto
Krzysztof Basel
05.04.2016 14:06, aktualizacja: 26.07.2022 19:07

Chcesz spotkać się z redakcją Fotoblogia.pl? Zapraszamy na XIX Targi Film Video Foto do Łodzi. Będziemy tam dla was dostępni, gościnnie na stoisku firmy Olympus. Mamy dla was 30 wejściówek na całe targi.

Spotkanie z redakcją Fotoblogia.pl

Fotoblogia.pl jest patronem medialnym XIX Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video i Technologii Multimedialnych, które odbędą się w dniach 7–9 kwietnia 2016 w Łodzi. O różnych atrakcjach targów pisaliśmy niedawno w osobnym artykule. 30 naszych czytelników zaprosiliśmy na specjalne warsztaty fotografii produktowej z Jakubem Kaźmierczykiem, które odbędą się 9 kwietnia. Teraz chcemy zaprosić kolejne 30 osób na całe targi oraz specjalne spotkanie z naszą redakcją.

W piątek 8 kwietnia o godzinie 15:30 na stoisku firmy Olympus stawi się prawie cała redakcja Fotoblogia.pl. Oprócz Jakuba Kaźmierczyka, do waszej dyspozycji będę ja, czyli Krzysztof Basel (redaktor naczelny) oraz nasz redaktor z Wrocławia - Marcin Watemborski. Ktoś musi czuwać nad serwisem, zatem w Warszawie zostanie Marcin Falana.

Gościnnie spotkamy się na stoisku firmy Olympus Polska.
Gościnnie spotkamy się na stoisku firmy Olympus Polska.© © Olympus

Spotkanie będzie mieć formułę „Przyjdź i zapytaj”, inaczej nazywane AMA (od angielskiego „ask me anything"). W trójkę, w swobodnej atmosferze, na kanapie, przy kawie, będziemy odpowiadać na wasze pytania, rozmawiać, wspólnie się inspirować.

Konkurs

Chcemy was serdecznie zaprosić to to spotkanie - mamy dla was 30 wejściówek na tegoroczne Targi Film Video Foto w Łodzi. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać do nas maila na adres konkurs@fotoblogia.pl z uzasadnieniem, dlaczego akurat Tobie drogi czytelniku mamy tę wejściówkę udostępnić. Bilety, w formie kodu wysyłanego mailem, otrzymają osoby, które najszybciej wyślą odpowiedzi na wskazany adres.

Gotowi? Start! Każdy osoba może otrzymać jeden kod. Poinformujemy was, kiedy pula kodów wyczerpie się. Do dzieła!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)