Headshot Truck - portrety z dostawą studia pod dom

Fotograf aktorów i gwiazd Adam Hendershott wpadł na ciekawy pomysł biznesu fotograficznego - Headshot Truck - ciężarówki, która jest mini studiem fotograficznym na kółkach. Wraz z żoną i zespołem składającym się z kolejnego fotografa, wizażystki, stylistki, grafika od retuszu i managera oferują zdjęcia do portfolio, CV, a nawet zwiewerząt z dostawą do domu. I mówimy tu o dostawie studia i zdjęć.

@ Adam Hendershott / www.theheadshottruck.com

Atrakcyjne zdjęcie twarzy to podstawa w takich zawodach jak np. aktor, jednak w dzisiejszych czasach, każdy powinien mieć takie zdjęcie, chociażby do CV. Fotografia korporacyjna też musi spełniać wysokie standardy. Idąc tym tropem, amerykański fotograf, z Los Angeles stworzył ciekawy biznes fotograficzny.

Headshot Truck to ciężarówka, która jest jednocześnie profesjonalnym studiem do zdjęć portretowych. Odpowiadając na potrzeby swoich znajomych, którzy narzekali, że nie mają czasu szukać studia, gdzie zrobią im fajne zdjęcia portretowe, które są podstawą budowania wizerunku.

Zespół Headshot Truck liczy sobie od 250 dolarów za godzinną sesje w dwóch stylizacjach, do 750 dolarów za ekspres i studio fotograficzne pod domem. Profesjonalny make up to kolejne 75 dolarów.

Zobacz również: Zrób własny podkład do zdjęć kulinarnych

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekowstki:

X-Plore - najlepsi artyści time-lapse łączą siły w ochronie Ziemi What’s up Hong Kong - fotografowie ekstremalni czy szaleńcy łamiący prawo? Pixelstick - poważne narzędzie do malowania światłem Zmiana pory dnia i usuwanie mgły niedługo w Photoshopie 26 lat, 177 krajów, 884 tys. km w jednej wyprawie 76-letniego podróżnika fotografa Zdania, których fotografowie nie znoszą Google wynajęło wielbłąda do zdjęć Street View na pustyni Magiczny Photoshop przyszłości pokazany na filmie Historia fotografa i pilota, którzy gonili wschód słońca Kulisy pracy zawodowego fotografa nagrane z poziomu aparatu Decydujący moment na śmiesznie, czyli zdjęcia uchwycone w samą porę! Oto co się stanie, kiedy sowa spotka kamerę lub aparat przy swojej dziupli Kamerzyści i fotografowie tak blisko sportowców, jak tylko zechcą. Co by się stało? W retuszerskiej pracowni, czyli wywiad z Tomaszem Pluszczykiem Oto sposób w jaki filmowcy nagrywają zwierzęta bliżej, niż kiedykolwiek Najlepsze poklatkowe filmy hyperlapse, jak można znaleźć w Sieci Metoda czyszczenia, która zabije każdy aparat. Nie róbcie tego w domu! Nie masz jasnego obiektywu? Z pomocą przyjdą nowe tła Lastolite! Co robi 50 Canonów 1D X na szwajcarskiej rzece? Czy można nauczyć się robić zdjęcia nie trzymając w ręce aparatu? Profesjonalny fotograf pokaże Wam, jak zrujnować każdy ślub