Dobre tło do portretów znajdziesz wszędzie. Te zdjęcia są na to dowodem

Dobre tło do portretów znajdziesz wszędzie. Te zdjęcia są na to dowodem
Źródło zdjęć: © © Caleb Castellon / [Instagram](https://www.instagram.com/calop_/)
Monika Homan

08.02.2019 13:46, aktual.: 26.07.2022 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie macie pomysłu na to gdzie robić swoje portrety? Możesz zrobić je wszędzie. Wystarczy odrobina umiejętności i kreatywności, a nawet najbardziej nieciekawe otoczenie może stać się świetnym tłem dla waszych zdjęć. Zobaczcie sami!

Zastanawiacie się, jak powstają zdjęcia, które codziennie oglądacie w mediach społecznościowych. Skąd ci wszyscy fotografowie biorą tyle pięknych lokalizacji? Jak uzyskują świetne efekty na zdjęciach?

Popularny na Instagramie fotograf, Calob Castellon, opublikował zdjęcia, na których pokazuje, jak naprawdę wygląda proces tworzenia jego zdjęć. Okazuje się, że ich znaczna część powstaje w dość nieoczekiwanych miejscach, jak na przykład w sklepach z elektroniką, budowlanych czy ogrodniczych.

Często za tło do abstrakcyjnych zdjęć służą mu obrazy wyświetlane na telewizorze, a modelki oświetlane są światłem ze smartfonów. Brzmi banalnie, ale nigdy byście nie pomyśleli, że jego zdjęcia zrobione są w tak nieciekawym otoczeniu.

Te zdjęcia są dowodem na to, że kreatywność jest najważniejszym elementem w fotografii, a przy odrobinie wysiłku dobre zdjęcie można zrobić wszędzie. Trzeba tylko poznać możliwości swojego sprzętu, jakikolwiek by nie był i z pozornie nieciekawego miejsca można wydobyć naprawdę ładne tło do naszych zdjęć.

Zobacz też: Wzdłuż Ściany Wschodniej - wyprawa z północy na południe Polski na pokładzie Škody Kodiaq 4x4
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)