Jak dobrze wykorzystać kask do piwa? Wsadź w niego lampy!

Jak dobrze wykorzystać kask do piwa? Wsadź w niego lampy!

Jak dobrze wykorzystać kask do piwa? Wsadź w niego lampy!
Marcin Watemborski
08.11.2018 11:05, aktualizacja: 26.07.2022 16:05

Codziennie spotykam się z nietypowymi rozwiązaniami fotograficznymi, ale to, co zrobił japoński fotograf Nishihiro zasługuje na specjalne miejsce. Na pewno widzieliście kaski z rurką do trzymania puszek. Artysta wsadził do uchwytów… lampy błyskowe.

”Jeśli coś wygląda głupio, a działa, to wcale nie jest głupie”. To powiedzenie zdecydowanie znajduje zastosowanie w przypadku Nishihiro – japońskiego fotografa, który podczas robienia zdjęć wygląda jak Myszka Mickey. Fotograf wykorzystał do swojego kreatywnego pomysłu dwie lampy błyskowe, dyfuzory oraz… kask do trzymania puszek!

Obraz

Zamiast wziąć kask i pójść na imprezę, Nishihiro umieścił w uchwytach dwie systemowe lampy błyskowe na plastikowych stojakach. Po doczepieniu okrągłych dyfuzorów trudno nie zwrócić na niego uwagi. Podejrzewam, że wiele osób go zaczepia i pyta o to, co ma na głowie. Jestem naprawdę zachwycony jego pomysłem.

Obraz

Swoją drogą – jeśli Nishihiro stwierdzi, że podczas pracy trzeba zadbać o uzupełnianie płynów, zawsze może zdemontować jedną lampę i wykorzystać uchwyt do tego, do czego został stworzony i wrzucić tam puszkę ulubionego napoju. Przyznaję, że Japończycy to naprawdę pomysłowy naród. Jeśli zamierzacie spróbować tego rozwiązania na własną rękę – podzielcie się z nami zdjęciami waszych zestawów koniecznie.

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)