Zdjęcie do dowodu domowym sposobem - proste rady w praktycznym wideoporadniku

Ile razy wychodziliście z zakładu fotograficznego biedniejsi o 30 zł ze skwaszoną miną? Pewnie nie raz. Dziś pokażę Wam jak zrobić je w domu!

Jestem niezbyt fotogeniczny, a wszystkie zdjęcia, które mam w dokumentach to istna masakra. Drugą sprawą jest fakt, że zrobienie zdjęcia w zakładzie fotograficznym nie należy do najtańszych, a efekty pracy są często mocno dyskusyjne.

Postanowiłem przygotować dla Was wideoporadnik, w którym pokażę Wam od A do Z jak zrobiłem sobie spełniające kryteria zdjęcie do dowodu, wykorzystując jedynie światło dzienne, blendę i aparat na statywie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Unikaj tych błędów, gdy uczysz się filmować Zdjęcia ze smakiem, czyli fotografia kulinarna - sprzęt, światło, dodatki i sztuczki [wideoporadnik] Przejrzeć propagandę. Fotograf w Korei Północnej Akwarele w Photoshopie, czyli jak używać aplikacji na iPada [wideo] 8 wskazówek, jak poradzić sobie przy pierwszym zleceniu fotograficznym [poradnik] Szybkie, masowe wywoływanie plików RAW [wideoporadnik] Oto sposób na wrzucanie postów na Instagram z poziomu komputera bez dodatkowych wtyczek Co to jest bezlusterkowiec? Co to jest czas BULB? Akcesoria fotograficzne - czego potrzebuje fotograf? [poradnik] 5 porad dla zupełnie początkujących fotografów Guzik co wzywa śmigłowiec

Popularne w tym tygodniu:

Jak układać dłonie na zdjęciach portretowych? Jak usunąć ogrodzenie ze zdjęcia? Jest na to prosty sposób Czego nie robić fotografując w kościele TIFF czy PSD? Jaki format plików w Photoshopie? Jak radzić sobie z krytycyzmem w sieci? Fotografia Analogowa Cz. III: Jaki film wybrać? Jaki wybrać obiektyw? Jak robić dobre kopie zapasowe? Co to jest telekonwerter? Jak wybrać obiektyw? Jak zmienić dpi zdjęcia Jak zrobić cień w Photoshopie Czego potrzeba w domowej ciemni fotograficznej?