Zdjęcie do dowodu domowym sposobem - proste rady w praktycznym wideoporadniku

Ile razy wychodziliście z zakładu fotograficznego biedniejsi o 30 zł ze skwaszoną miną? Pewnie nie raz. Dziś pokażę Wam jak zrobić je w domu!

Jestem niezbyt fotogeniczny, a wszystkie zdjęcia, które mam w dokumentach to istna masakra. Drugą sprawą jest fakt, że zrobienie zdjęcia w zakładzie fotograficznym nie należy do najtańszych, a efekty pracy są często mocno dyskusyjne.

Postanowiłem przygotować dla Was wideoporadnik, w którym pokażę Wam od A do Z jak zrobiłem sobie spełniające kryteria zdjęcie do dowodu, wykorzystując jedynie światło dzienne, blendę i aparat na statywie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Zbuduj w kilka minut cyfrową camerę obscurę na Światowy Dzień Fotografii Otworkowej! "Exposure 2" - dla wszystkich fanów klisz filmowych. Tanie fotografowanie - jak wybrać niedrogi aparat na każdą sytuację Narzędzia korekcji skóry w Adobe Photoshop [wideoporadnik] 5 prostych póz modelek, które zawsze działają Oto najważniejsze, co powinieneś wiedzieć o przygotowaniu zdjęć do internetu [wideoporadnik] Zdjęcia jako dokumenty czasów We Love Instant wskrzesi Polaroida w Polsce? [wywiad] Nie potrzebujesz dużego budżetu by robić świetne zdjęcia kulinarne Opalanie z aparatem, czyli jak fotografować na plaży [poradnik] Zdjęcia pod światło? Żaden problem! [wideoporadnik] Fotografie ślubny, dlaczego robisz nudne zdjęcia?

Popularne w tym tygodniu:

Fotografia okolicznościowa. Bądź niewidoczny i przestrzegaj zasad