Zdjęcie do dowodu domowym sposobem - proste rady w praktycznym wideoporadniku

Ile razy wychodziliście z zakładu fotograficznego biedniejsi o 30 zł ze skwaszoną miną? Pewnie nie raz. Dziś pokażę Wam jak zrobić je w domu!

Jestem niezbyt fotogeniczny, a wszystkie zdjęcia, które mam w dokumentach to istna masakra. Drugą sprawą jest fakt, że zrobienie zdjęcia w zakładzie fotograficznym nie należy do najtańszych, a efekty pracy są często mocno dyskusyjne.

Postanowiłem przygotować dla Was wideoporadnik, w którym pokażę Wam od A do Z jak zrobiłem sobie spełniające kryteria zdjęcie do dowodu, wykorzystując jedynie światło dzienne, blendę i aparat na statywie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Powody, dla których warto mieć przy sobie aparat [poradnik] Dlaczego robisz kiepskie zdjęcia? 5 najczęstszych błędów przy pracy z Lightroomem [wideoporadnik] 5 aparatów tradycyjnych, które pomogą wam odejść od cyfry Trzy Tygodnie Mody, trzy europejskie stolice mody, jedna historia fotografii Tomasza Lazara Poradnik: jak przerobić zdjęcie, aby wyglądało niczym kadr z filmu Czy to, gdzie mieszkasz, warunkuje Twoje zdjęcia? Kilka prostych trików fotograficznych, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą ciekawsze Lightroom i skróty klawiszowe w 5 minut [wideoporadnik] Idealne zdjęcie. Ponadgatunkowe porozumienie dżentelmeńskie Jak stworzyć ciekawy efekt bokeh [wideoporadnik] Photoshop pomaga stworzyć mozaikę z klocków Lego, czyli poradnik dla początkujących

Popularne w tym tygodniu:

Jak zrobić dobre zdjęcie, czyli jak zmieniać parametry Jak robić ujęcia dronem w hollywoodzkim stylu?