Zdjęcie do dowodu domowym sposobem - proste rady w praktycznym wideoporadniku

Ile razy wychodziliście z zakładu fotograficznego biedniejsi o 30 zł ze skwaszoną miną? Pewnie nie raz. Dziś pokażę Wam jak zrobić je w domu!

Jestem niezbyt fotogeniczny, a wszystkie zdjęcia, które mam w dokumentach to istna masakra. Drugą sprawą jest fakt, że zrobienie zdjęcia w zakładzie fotograficznym nie należy do najtańszych, a efekty pracy są często mocno dyskusyjne.

Postanowiłem przygotować dla Was wideoporadnik, w którym pokażę Wam od A do Z jak zrobiłem sobie spełniające kryteria zdjęcie do dowodu, wykorzystując jedynie światło dzienne, blendę i aparat na statywie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Jak sprawdzić przebieg migawki w aparacie? Największe wyzwania w pracy początkującego fotografa ślubnego Muzyka i fotografia, cz. 2 - co łączy Leicę M z Fenderem Mustangiem? "Everybody Street" - zobacz wywiady z mistrzami fotografii ulicznej z Nowego Jorku Zbiór metod korekcji skóry w pigułce. Praktyczny wideoporadnik dla fotografów Zrób to sam - nakładka typu ring flash [wideoporadnik] Fotoreportaż, który przyprawił autora o depresję Fotografia koncertowa: tu dzieje się magia [poradnik] Zrób to sam - ringlight za 40 zł [wideoporadnik] Stylizacje na sesję narzeczeńską Szybki sposób na rozświetlenie skóry na fotografiach [wideoporadnik] Jak znaleźć własny styl w fotografii?