Zobaczcie najlepsze ujęcia z GoPro nagrane w 2015 roku

Firma GoPro przygotowała kompilację najlepszych ujęć wykonanych w 2015 roku ich produktami. Jeśli myślicie, że jest to kamera przeznaczona tylko do kręcenia sportów ekstremalnych, to jesteście w błędzie!

Kamera GoPro zyskuje coraz bardziej na popularności ze względu na swoją mobilność, dostępność, jakość obrazu oraz coraz bardziej przystępne ceny. Obecnie model GoPro Hero 4 Black Edition można kupić za nieco ponad 1600 PLN.

GoPro HERO Session powrót do korzeni

GoPro HERO Session to nowa, jeszcze mniejsza kamerka, która funkcjonalnością wraca do korzeni GoPro, czyli do obsługi jednym przyciskiem.

Jakość wideo, i nagrywanie w 4K dostępne w tym modelu sprawiają, że jest to narzędzie do wykorzystywania w profesjonalnych produkcjach. Wielu zapaleńców sportów ekstremalnych kupuje je na własny użytek, by uwiecznić swoje dokonania.

Rejestrator znajduje również wielu zwolenników domowego użytkowania – ludzie uwielbiają kręcić swoje codzienne przygody oraz śmieszne scenki. Oczywiście w czeluściach internetu nie brakuje również filmów z kotami nagrywanymi przy użyciu GoPro. Trzeba przyznać że puszyste zwierzaki wyglądają przesłodko w szerokokątnym obiektywie!

Film zaprezentowany przez firmę GoPro pokazuje jak wiele ma ona zastosowań. Jeśli zastanawiacie się, czy warto zainwestować w ten sprzęt obejrzyjcie klip jeszcze raz i podejmijcie decyzję.

Warto również pamiętać, że na rynku pojawia się wiele kopii znanego sprzętu, a niektóre z nich są warte przyjrzenia się im bliżej. Zwłaszcza, że ich cena niejednokrotnie nie przekracza połowy kwoty, którą musicie wydać na oryginał. Pamiętajcie również o znanej prawdzie: „kto tanio kupuje, ten dwa razy płaci”.

Więcej informacji o produktach GoPro znajdziecie na stronie firmy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Nadchodzi Photo Mechanic 6. Przeglądarka zdjęć będzie jeszcze szybsza Zdobywca nagrody World Press Photo zginął w Libii #travelgramer poszukiwany, czyli "Praca marzeń” w Banku Pekao SA Nikon D3500 pomoże ci uchwycić najważniejsze momenty w życiu [test] Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu „Wakacyjne transformacje” Nowy Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II może mieć cyfrowy wyświetlacz Koniec serii Canon 6D? Czy zastąpi ją nowy pełnoklatkowy bezlusterkowiec? Canon patentuje nowy obiektyw: EF 28-560 mm f/2.8-5.6 Pokaż Swój Horyzont Microsoft Image Composite Editor ? proste łączenie zdjęć w panoramy 40% zdjęć na portalach społecznościowych Powstanie Warszawskie: Mikołaj Kaczmarek przywraca kolory historycznych zdjęć

Popularne w tym tygodniu:

NASA wciąż nie wie, dlaczego teleskop Hubble’a utracił dane. Są konsekwencje