Zwróciłeś swojego drona GoPro Karma? Dostaniesz darmową kamerkę GoPro Hero 5

GoPro Karma
GoPro Karma
Marcin Falana

22.11.2016 12:03, aktual.: 26.07.2022 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

GoPro dba o swój wizerunek i za zwrot wadliwego drona Karma rozdaje kamerki GoPro Hero 5.

Od GoPro tak naprawdę zaczęły się kamerki sportowe. To właśnie oglądając filmiki z tych kamerek, mogliśmy po raz pierwszy obserwować wyczyny, których nikt wcześniej nie sfilmował. Firma rozwijała się bardzo szybko, co i rusz wypuszczając nowe kamerki z jeszcze lepszą jakością zdjęć i filmów. Filmiki promujące kolejne modele zapierały dech w piersiach.

GoPro HERO5 + Karma: The Launch in 4K

Jednak od jakiegoś czasu GoPro ma kłopoty, a receptą na nie miał być zaprezentowany niedawno dron ze składanymi ramionami Karma. Zapowiadało się bardzo dobrze. Pierwsze filmiki i recenzje były pozytywne. Jednak po hucznej premierze GoPro musiało wycofać Karmę ze sprzedaży, ponieważ traci zasilanie podczas lotu. 2500 sztuk musi wrócić do producenta.

GOPRO DRONE!!! Karma flying in NYC

GoPro stara się poprawić swój wizerunek dając użytkownikom w USA, którzy kupili Karmę, pewien rodzaj rekompensaty w postaci darmowej kamerki GoPro HERO5 Black. Oczywiście pod warunkiem, że zwrócą drona z akcesoriami. Poza uszczęśliwieniem niezadowolonych klientów ten krok pozwoli na szybkie zebranie wadliwych dronów z rynku i ich naprawę poważną diagnostykę. Producent planuje rozpoczęcie dostaw Karmy, jak tylko problem zostanie rozwiązany.

Czy to wystarczy, żeby wyciągnąć firmę z zapaści finansowej, ciężko powiedzieć, ale szkoda by było, żeby pionier kamerek sportowych wypadł z rynku. W najgorszym przypadku dojdzie do przejęcia, pytanie tylko czy nie zmieni się wtedy filozofia firmy?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)