Matryca EOS-a 1DX Mark II najlepszym sensorem Canona według DxO

Wreszcie Canon ma w swojej ofercie lustrzankę, która dobrze wypadła w testach DxO. Poprzednie modele nie robiły szału, lecz flagowy 1DX Mark II to zabójcza maszyna.

W ostatnim czasie można było natknąć się na informację o zmianie taktyki Canona pod względem oprogramowania matrycy. Nowe sensory bardziej idą w kierunku lepszych osiągów pod względem dynamiki obrazu kosztem nawet trochę wyższej czułości.

Potwierdza to najnowsza flagowa lustrzanka dla reporterów EOS-1DX Mark II, która otrzymała od DXO najwyższą notę wśród aparatów Canona, zbliżając się bardziej do czołówki wśród aparatów pełnoklatkowych.

DXO opublikował swój test Canona 1DX Mark II, który otrzymał za osiągi matrycy najwyższą ocenę w historii aparatów Canon - 88 punktów.

Canon EOS-1D X Mark II — test najszybszej lustrzanki na świecie

Druga odsłona flagowego Canona została zaprezentowana tuż przed Euro 2016 we Francji. To obecnie najszybsza lustrzanka na świecie, która ma poradzić…

Czy zobaczymy kolejny krok w kierunku dynamiki w najnowszym modelu Canon EOS 5D Mark IV - czas pokaże. Miejmy nadzieję, że już po wakacjach.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Adobe Portfolio - stwórz swoje portfolio w kilka minut z Adobe Zeiss ExoLens - wysokiej jakości adaptery do iPhone już w sprzedaży Interesująca koncepcja fotograficznego samochodu przyszłości z własnym dronem Getty Images przejmuje Unsplash. Stocki pozostaną bezpłatne Darmowa terapia RAWów, czyli RawTherapee V2.4 Kto drugi do pełnej klatki? Reuters zakazuje plików RAW. Czy format JPEG wraca do łask? Wystawa prac Krzysztofa Millera „Wystarczająco blisko” zawita w Leica 6x7 Gallery Warszawa Retouching Toolkit 3.1 to wtyczka do robienia własnych paneli w Photoshopie Microsoft Image Composite Editor ? proste łączenie zdjęć w panoramy Już jutro startuje wystawa Przemka Chudkiewicza pod tytułem „Ucho” Rusza letnia promocja profesjonalnych lamp studyjnych Quadralite

Popularne w tym tygodniu:

Ptaki osierociły tysiące jaj. Wszystko to wina bezmyślnych operatorów dronów