Photocrowd - spróbuj sprzedać swoje zdjęcie

Wielu ludzi robi świetne zdjęcia jednak nie mają czasu, ani okazji wyjść z nimi do potencjalnego klienta. Platforma Photocrowd umożliwia zarabianie na swoich zdjęciach i udział w ciekawych konkursach.

Photocrowd to platforma, którą stworzyło dwóch fotografów: Mike Betts i Liam Bailey. System łączy portfolio z możliwością sprzedaży zdjęć i uczestnictwa w ciekawych konkursach i poradach.

Podstawowe członkostwo w Photocrowd jest bezpłatne i pozwala na zamieszczenie 20 zdjęć, z których sprzedaży otrzymamy 50%. Przy abonamencie możemy opublikować więcej zdjęć i zarabiać na nich więcej, nawet do 80% ich ceny, jednak co miesiąc musimy płacić od 4 do 16 funtów.

Bezpłatne członkostwo ma pozostać bezpłatne na zawsze, ponieważ Photocrowd zależy na tym, żeby każdy pasjonat fotografii mógł spróbować na niej zarobić i brać udział w konkursach, oraz korzystać z porad profesjonalistów. Wkrótce ma się także pojawić usługa banku zdjęć.

Oczywiście płatne członkostwo daje lepszą ekspozycję i dodatkową funkcjonalność na stronie, a nawet możliwość ustawiania własnych cen. Zdjęcia są wysyłane w dowolne miejsce na świecie, a odbitki są wykonywane z dużą starannością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Fotografia od Zaplecza DJI Osmo - obiecująca kamera 4K ze zintegrowanym gimbalem Lepiej sprawdźcie swoje Leiki! Firma kończy bezpłatną wymianę wadliwych matryc Adobe Portfolio - stwórz swoje portfolio w kilka minut z Adobe LOMOgeek: Ricoh GR-E, pełnoklatkowy bezlusterkowiec od Nikona i zdjęcie tygodnia Intensywne warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii Konkurs fotograficzny „Metamorfozy Łodzi w czterech porach roku” Na Targach Film Video Foto 2016 Google zamyka Picasę na rzecz Google Photos Archiwum Zofii Rydet dostępne dla wszystkich Flickr: subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 12 Legendarny producent aparatów Mamiya wykupiony przez Phase One Już 1 października startuje 5. Opolski Festiwal Fotografii!

Popularne w tym tygodniu:

Nie żyje Steve Schapiro. Był znanym fotografem gwiazd XX wieku Zastrzelili go, gdy wychodził z domu do pracy. Fotoreporter miał ważne informacje Sprzedaż cyfrowych zdjęć na Facebooku i Instagramie? Zapowiada się ciekawie! Twitter o krok przed Facebookiem. NFT już dostępne!