Photocrowd - spróbuj sprzedać swoje zdjęcie

Wielu ludzi robi świetne zdjęcia jednak nie mają czasu, ani okazji wyjść z nimi do potencjalnego klienta. Platforma Photocrowd umożliwia zarabianie na swoich zdjęciach i udział w ciekawych konkursach.

Photocrowd to platforma, którą stworzyło dwóch fotografów: Mike Betts i Liam Bailey. System łączy portfolio z możliwością sprzedaży zdjęć i uczestnictwa w ciekawych konkursach i poradach.

Podstawowe członkostwo w Photocrowd jest bezpłatne i pozwala na zamieszczenie 20 zdjęć, z których sprzedaży otrzymamy 50%. Przy abonamencie możemy opublikować więcej zdjęć i zarabiać na nich więcej, nawet do 80% ich ceny, jednak co miesiąc musimy płacić od 4 do 16 funtów.

Bezpłatne członkostwo ma pozostać bezpłatne na zawsze, ponieważ Photocrowd zależy na tym, żeby każdy pasjonat fotografii mógł spróbować na niej zarobić i brać udział w konkursach, oraz korzystać z porad profesjonalistów. Wkrótce ma się także pojawić usługa banku zdjęć.

Oczywiście płatne członkostwo daje lepszą ekspozycję i dodatkową funkcjonalność na stronie, a nawet możliwość ustawiania własnych cen. Zdjęcia są wysyłane w dowolne miejsce na świecie, a odbitki są wykonywane z dużą starannością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

DJI Mavic Pro i DJI Googles to przenośny zestaw dla miłośników latania Fujifilm rozważa przywrócenie produkcji czarno-białego filmu Nowe szkolenia informatyczne z dofinansowaniem UE -80% WinZip 12 lepiej kompresuje zdjęcia Paul McCartney: "był prawdziwym wizjonerem, będzie mi go brakowało" Snapseed 2.1 na Androida wywołuje pliki RAW (DNG) Targi Film Video Foto w Łodzi odwołane. Powodem koronawirus Jak dużo daje makijaż w fotografii: przykład ekstremalny Photosynth.net ? serwis do tworzenia zdjęć 3D Nikon Photo Contest International 2008-2009, międzynarodowy konkurs fotograficzny Nikona Jak działa wspieranie Photoshopa przez iPada? [wideo] Huawei reklamuje działanie aparatu w serii P30 zdjęciami z lustrzanki

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Maseczka ochronna zrobiona z...żywego węża. "Nikt w autobusie się nie przejął"