Photocrowd - spróbuj sprzedać swoje zdjęcie

Wielu ludzi robi świetne zdjęcia jednak nie mają czasu, ani okazji wyjść z nimi do potencjalnego klienta. Platforma Photocrowd umożliwia zarabianie na swoich zdjęciach i udział w ciekawych konkursach.

Photocrowd to platforma, którą stworzyło dwóch fotografów: Mike Betts i Liam Bailey. System łączy portfolio z możliwością sprzedaży zdjęć i uczestnictwa w ciekawych konkursach i poradach.

Podstawowe członkostwo w Photocrowd jest bezpłatne i pozwala na zamieszczenie 20 zdjęć, z których sprzedaży otrzymamy 50%. Przy abonamencie możemy opublikować więcej zdjęć i zarabiać na nich więcej, nawet do 80% ich ceny, jednak co miesiąc musimy płacić od 4 do 16 funtów.

Bezpłatne członkostwo ma pozostać bezpłatne na zawsze, ponieważ Photocrowd zależy na tym, żeby każdy pasjonat fotografii mógł spróbować na niej zarobić i brać udział w konkursach, oraz korzystać z porad profesjonalistów. Wkrótce ma się także pojawić usługa banku zdjęć.

Oczywiście płatne członkostwo daje lepszą ekspozycję i dodatkową funkcjonalność na stronie, a nawet możliwość ustawiania własnych cen. Zdjęcia są wysyłane w dowolne miejsce na świecie, a odbitki są wykonywane z dużą starannością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Skano.pl ? nowy serwis do zdalnego skanowania zdjęć Strajk Kobiet: Fotografowie o zatrzymaniu Agaty Grzybowskiej 1,3 miliarda fotograficznych telefonów do 2012 EVIL stanowi już 40% rynku w Japonii! Himalaiści przyłapani na oszustwie. Wydała ich kiepska znajomość Photoshopa Peter Lindbergh nie żyje. Odszedł mistrz fotografii mody Nowa matryca Panasonic ma 100 razy lepszą dynamikę, niż tradycyjny sensor CMOS Nowe, lepsze, ładniejsze plfoto.com Zorza polarna już dziś na polskim niebie. Jak ją dobrze sfotografować? Rawzor ? kompresuj swoje RAWy Fotosik.pl – największy serwis do dzielenia się zdjęciami w Polsce Pierwsze selfie Kim Dzong Una trafiło na Twittera

Popularne w tym tygodniu:

Faye Schulman jako jedyna w historii dokumentowała życie żydowskich partyzantów Canon opracował nowy typ matrycy światłoczułej. Czy wyprą w ten sposób sensory CMOS? Ptaki osierociły tysiące jaj. Wszystko to wina bezmyślnych operatorów dronów