Ogromne obiekty, osadzone w różnych przestrzeniach dla pokazania ich rozmiaru

Patrząc na różne obiekty na zdjęciach, często nie zdajemy sobie sprawy, jak są wielkie, ponieważ nie mamy żadnego punktu odniesienia. Kevin Wisbeth postanowił osadzić znane budynki, maszyny i monumenty w różnych sceneriach, by pokazać ich ogrom.

Kevin Wisbeth jest studentem, który prowadzi kanał na YouTube o nazwie „A Quick Perspective”, na którym umieszcza filmiki z porównaniami różnego rodzaju obiektów, stworzonych przez człowieka oraz naturalnych dzieł natury. Osadza je w przestrzeni, by dać widzom odbiór rzeczywistej wielkości danego wytworu. Zobaczcie poniżej jak planuje się prom kosmiczny na liście Wisbetha.

W filmikach Kevina są nie tylko przeniesienia perspektywy, ale również interesujące fakty. W filmiku dotyczącym bombowca B-2 pokazuje jego rozmiar oraz przedstawia zadziwiającą specyfikację tej maszyny.

Podobnie ma się sprawa z legendarnym Megalodonem, czyli pradawnym, największym na świecie, rekinem. Zdecydowanie nie chciałbym spotkać jednego z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Zobacz, jakie znaczenie podczas filmowania ma liczba klatek na sekundę Nowa strona internetowa, która pomoże znaleźć swój wymarzony obiektyw Na zdjęciu z ISS widać burze, pożary i miasta. Tak wygląda Ziemia z kosmosu Artystka Pauline Bastard zmienia śmieci w rzeźby aparatów Zbuduj swojego Olympusa OM-D E-M10 Mark III z papieru Legendarna okładka albumu Nirvany „Nevermind” odtworzona 25 lat później USA: Fotograf postrzelony 9 razy przez nastolatków Przypiął się do samochodu i zaczął nagrywać. Miał 1 szansę na dobre ujęcie Dron i Sony RX100 IV w Izraelu - raport „Profesjonalne” porady fotografów z lat 80. na temat pozowania Miałeś gorszy tydzień? Zobacz zdjęcia kotów, na których możesz położyć dosłownie wszystko Robot zastąpił fotografa ślubnego. Koniec jest blisko!

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Urocze "Wiktorki" z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Facebook blokuje zdjęcie "przeseksualizowanych cebul". Naprawdę…? Niefotogeniczne koty podbijają internet. Oto ich najgorsze zdjęcia 70 000 darmowych stocków od Adobe i 500 000 dolarów dla artystów Zdjęcie dnia. Dzieciństwo w cieniu koronawirusa Sztuczna inteligencja lepiej opisuje zdjęcia niż ludzie. Zaskoczeni? Statek kosmiczny i jego niesamowite selfie na tle Wenus Wypadli z motorówki podczas zdjęć, a ta wyrwała się spod kontroli Zdjęcie dnia. Papież Franciszek po raz pierwszy w masce w miejscu publicznym Zrobiłem sobie selfie i było to naprawdę dziwne przeżycie