Ogromne obiekty, osadzone w różnych przestrzeniach dla pokazania ich rozmiaru

Patrząc na różne obiekty na zdjęciach, często nie zdajemy sobie sprawy, jak są wielkie, ponieważ nie mamy żadnego punktu odniesienia. Kevin Wisbeth postanowił osadzić znane budynki, maszyny i monumenty w różnych sceneriach, by pokazać ich ogrom.

Kevin Wisbeth jest studentem, który prowadzi kanał na YouTube o nazwie „A Quick Perspective”, na którym umieszcza filmiki z porównaniami różnego rodzaju obiektów, stworzonych przez człowieka oraz naturalnych dzieł natury. Osadza je w przestrzeni, by dać widzom odbiór rzeczywistej wielkości danego wytworu. Zobaczcie poniżej jak planuje się prom kosmiczny na liście Wisbetha.

W filmikach Kevina są nie tylko przeniesienia perspektywy, ale również interesujące fakty. W filmiku dotyczącym bombowca B-2 pokazuje jego rozmiar oraz przedstawia zadziwiającą specyfikację tej maszyny.

Podobnie ma się sprawa z legendarnym Megalodonem, czyli pradawnym, największym na świecie, rekinem. Zdecydowanie nie chciałbym spotkać jednego z nich.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Robot zastąpi fotografów i zrobi sesję taniej Aktorka pozywa magazyn za rozebranie w Photoshopie Kiedyś fotografowali nimi radzieccy szpiedzy, teraz mogą być twoje Niesamowite zdjęcie burzy, o rozdzielczości 5,45 gigapiksela. Bez problemu dojrzysz tu szczegóły domów Nowe zdjęcia Jowisza ujawniają, że na jego powierzchni występują burze Żabka, która wygląda jak Księżniczka Leia, rozpoczęła przezabawną phototoshopową bitwę Zretuszowana Lady GaGa w Vanity Fair Łazik Curiosity wykonał interesujące zdjęcia chmur na Marsie Wielka 80-kilogramowa Leica trafiła na aukcję za 350 000 złotych. Jest idealna! Logger GPS w fotografii... ślubnej! Ślub na jednej rolce? To możliwe Błyskanie wyniesione na inny poziom, czyli podniebna sesja z lampami błyskowymi

Popularne w tym tygodniu:

Film LaVision świetnie obrazuje działanie maseczek. Warto to zobaczyć Nowe badania udowadniają, że pierwsze kolorowe zdjęcie powstało w 1848 roku Lisek zabrał smartfona podczas nagrywania. Rozczulił tym wszystkich Bardzo rzadka "pozioma tęcza" ujęta na zdjęciu. Wypełniła cały kadr! Zdjęcie astronauty obiega cały świat. Tak dziękuje lekarzom za walkę z COVID-19 Australia sięga po drony w walce z COVID-19. Będą monitorowały stan zdrowia ludzi Poznasz, czym są te przedmioty po ich zbliżeniach? Firma LensCoat pomaga podczas pandemii koronawirusa. Szyją maski ochronne Przejście dla pieszych z okładki The Beatles odmalowane. Ruch na Abbey Road ustał Narciarstwo salonowe, czyli kreatywność podczas kwarantanny Ludzie robią zdjęcia na Instagram zamiast siedzieć w domu. Policja ma na to sposób Fotograf z TikToka pod ostrzałem. Wepchnął się na sesję pary młodej