Możesz dostać 145 tys. złotych za podróżowanie i fotografowanie dla milionera

Możesz dostać 145 tys. złotych za podróżowanie i fotografowanie dla milionera
Źródło zdjęć: © © Matthew Lepre / [Instagram](https://www.instagram.com/matthewlepre/)
Marcin Watemborski

20.12.2019 07:11, aktual.: 26.07.2022 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

27-letni australijski milioner Matthew Lepre postanowił zainwestować i zatrudnić towarzysza swoich przygód, który udokumentuje każdy jego krok. Oczywiście wszystkie koszty transportu etc. są wliczone w zlecenie. Fotograf zarobi 55 tys. dolarów australijskich, czyli około 145 tys. złotych.

Matthew Lepre jest założycielem Ecom Warrior Academy, czyli szkoły która zajmuje się uczeniem początkujących przedsiębiorców. Młody milioner cieszy się życiem w najlepsze i jest na takim etapie, że może pozwolić sobie na dodatkowe wakacje nie przejmując się o nic.

Na swoim Instagramie zamieścił ogłoszenie, w którym informuje o poszukiwaniach towarzysza przygód. Co ciekawe – mężczyzna nie wymaga doświadczenia ani posiadania własnego sprzętu. Zobowiązuje się pokryć wszystkie koszty i zapewnić szkolenie śmiałkowi. Co więcej – przyszły fotograf będzie mógł ze sobą zabierać swojego towarzysza, wiec okazja jest jedna na milion!

Biznesmen z Sydney informuje w wywiadzie z Daily Mail, że towarzysz jego podróży będzie zarabiał 55 tys. dolarów australijskich rocznie, czyli w przybliżeniu 145 tys. złotych. Brzmi to jak naprawdę ciekawa propozycja.

Co podkusiło Matthew do tego, by zatrudnić fotografa? Mianowicie to, że ma dość polegania na przyjaciołach i nie chce ich wykorzystywać do robienia zdjęć smartfonem podczas swoich podróży. W minionym roku był w Indonezji, USA, Nowej Zelandii, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Tajlandii. Jak widzicie zjeździł trochę świata, a to tylko jeden rok. Naturalnym jest to, że przyszły fotograf musi mieć ważny paszport i być bardzo dyspozycyjny – wręcz na każde zawołanie Lepre’a. Przyda się również dobra znajomość mediów społecznościowych, by zrobić dobre zdjęcie na Instagrama.

Lepre zarabia miesięcznie około 120 tys. dolarów australijskich na branży sklepów e-commerce, więc wydanie kilku tysięcy dolarów miesięcznie na fotografa nie jest problemem. Wcześniej w tym roku, Matthew szukał osobistego asystenta, którego stawka zaczynała się o 52 tys. dolarów australijskich rocznie. Asystentką została Tyanna De Assis, studenta z branży modowej. Podobno ta dwójka dobrze się dogaduje zawodowo, ponieważ mają podobne charaktery i praktycznie taki sam tryb życia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)