Zdjęcie królika w okularach przeciwsłonecznych rozpoczęło photoshopową bitwę narodów

Zdjęcie królika w okularach przeciwsłonecznych rozpoczęło photoshopową bitwę narodów

Zdjęcie królika w okularach przeciwsłonecznych rozpoczęło photoshopową bitwę narodów
Źródło zdjęć: © © korbendallas / [reddit](https://www.reddit.com/r/photoshopbattles/comments/59h42t/psbattle_rabbit_wearing_sunglasses/)
Marcin Watemborski
28.10.2016 10:39, aktualizacja: 26.07.2022 18:47

Czy królik w okularach przeciwsłonecznych to normalne zjawisko? Nie wydaje mi się! W tym zdjęciu internauci dostrzegli ogromny potencjał. Czy podejmiecie wyzwanie na najlepszą przeróbkę?

Okej – przyjrzyjmy się temu wszystkiemu od początku. (Nie tak) dawno, dawno temu powstało zdjęcie tego oto przeuroczego królika w okularach przeciwsłonecznych. Niektórzy spojrzą i powiedzą: „okej, to tylko królik”, inni dostrzegą w nim coś więcej.

Obraz

Internet nigdy nie śpi, a jego użytkownicy nie przepuszczą żadnej okazji do tego, by zrobić sobie z czegoś konkretny żart, bo przecież Internet ma dostarczyć nam rozrywki. Pamiętacie, jak było z Królową Elżbietą II?

Obraz

Czas na Was, drodzy Czytelnicy, czekamy aż pokażecie nam swoją kreatywność. Jako inspirację wrzucamy kilka najlepszych, według nas, przeróbek. Oryginalne zdjęcie królika znajdziecie na tej stronie, natomiast tutaj macie już wyciętego futrzaka. Do dzieła!

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)