Zdjęcia uroczego jeża w sam raz na jesienną chandrę

Zdjęcia uroczego jeża w sam raz na jesienną chandrę

Zdjęcia uroczego jeża w sam raz na jesienną chandrę
Źródło zdjęć: © © [Mr Pokee / Instagram](https://www.instagram.com/mr.pokee/)
Kasia Piotrowska
11.10.2019 12:44, aktualizacja: 26.07.2022 15:35

Mr Pokee to profil na Instagramie, którego bohaterem jest rozkoszny jeż. Jego misją jest poprawić ci dziś humor. Właściwie, nie tylko dzisiaj, ale za każdym razem, gdy spojrzysz na zdjęcia jego radosnego pyszczka.

Nic tak nie pomaga na małe smutki, jak czekolada, ulubiona herbata i zdjęcia słodkich zwierzątek. Na Instagramie Mr Pokee znajdziecie dużą dawkę optymizmu. Uroczy jeż wygląda, jakby na każdym zdjęciu rozbrajająco się uśmiechał.

Wesołe zwierzę podróżuje po świecie i pozuje w różnych kostiumach. Czasem zakłada miniaturową czapkę, innym razem chowa się w rożku do lodów. Na tronie z "Gry o Tron" nosi koronę, a w chłodne dni zakłada miniaturowe skarpetki. Przy tym wszystkim wydaje się czerpać z każdej stylizacji niesamowitą frajdę.

Konto na Instagramie poświęcone jest tak naprawdę dwóm jeżom. Pierwszy, od którego profil wziął nazwę, zmarł w marcu 2019 roku. Krótko po tym, jego właścicielka została poproszona o adopcję Herbee. Jego poprzednia opiekunka miała silną reakcję alergiczną i nie mogła dłużej zajmować się zwierzęciem. Profil Mr.Pokee nie zmienił nazwy, żeby upamiętnić poprzedniego bohatera. Dzięki pojawieniu się Herbee obserwatorzy nadal mogą cieszyć się zdjęciami uroczych przygód małego ssaka.

Wygląda na to, że radość życia to coś, co łączy jeże pigmejskie, które w ostatnim czasie zyskały popularność jako zwierzęta domowe. Herbee świetnie dogaduje się z innymi gatunkami, jego kumplami są kot i pies, którzy czasem pozują z nim do zdjęć.

Na szczęście dla nas, nawet jeśli nie mamy w domu żadnego uroczego zwierzątka, które poprawi humor, internet przybywa z pomocą. Po więcej zdjęć zapraszamy na Instagrama.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)