Photokina 2012

Leica M - pierwsze wrażenia [galeria]

Leica M wprowadza wręcz rewolucyjne zmiany w tradycyjnych aparatach tej marki. Zanim dalmierz z nową matrycą CMOS oraz funkcją filmowania trafi do nas testy, mogłem się mu przyjrzeć nieco bliżej. 

dawno temu

Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Samsung Galaxy Camera - pierwsze wrażenia [galeria]

Przy trwającym ponad rok procesie projektowania wzięło udział kilkukrotnie więcej ludzi, niż w przypadku zwykłego aparatu kompaktowego. Nic dziwnego – Samsung Galaxy Camera nie jest zwykłą cyfrówką, o czym mogłem się przekonać na targach Photokina w ...

dawno temu

Nikon D600 - pierwsze wrażenia [galeria]

Nikon D600 to najnowsza pełnoklatkowa lustrzanka japońskiego producenta. Na targach Photokina w Kolonii miałem możliwość po raz pierwszy przyjrzeć się niej nieco bliżej, zanim trafi do nas na testy.

dawno temu

Leica mocno odświeża systemy S i M

Katalog Leiki powiększył się o trzy interesujące nowości: średnioformatowy aparat Leica S oraz M i M-E, czyli następców znakomitego modelu M9.

dawno temu

Canon EOS 6D - pierwsze wrażenia [galeria + wideo]

Premiera Canona EOS 6D zbiegła się z obchodami 25-lecia systemu EOS. Fotografowie otrzymali piękny, rocznicowy prezent, który możecie u nas zobaczyć z bliska - wprost z targów Photokina w Kolonii. 

dawno temu

Panasonic Lumix GH3 – z myślą o filmowcach

Na Photokinie premierę miał nowy flagowy bezlusterkowiec Panasonica – Lumix GH3. Aparat wyróżnia się przede wszystkim konstrukcją i szeregiem funkcji sprzyjających filmowaniu.

dawno temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie