Czterech świetnych fotografów z Nowego Jorku robiło zdjęcia jednej modelce. Jesteście ciekawi jak im poszło?

Joey L, Dani Diamond, Brandon Woelfel i Jessica Kobeissi – ta czwórka fotografów zjednoczyła się na wspólnej sesji. Zadanie było proste – każde z nich miało zrobić zdjęcia w swoim stylu tej samej modelce. Efekty ich pracy są co najmniej zadowalające!

Joey L, Dani Diamond, Brandon Woelfel i Jessica Kobeissi są znanymi fotografami z Nowego Jorku. Każde z nich ma na swoim koncie setki tysięcy obserwujących fanów, a Woelfel nawet znacznie ponad 1 milion.

Każdy z fotografów mógł wybrać aparat, którym będzie robił zdjęcia. Joel zdecydował się na Phase One XF z przystawką IQ250, Jessica sięgnęła po Canona EOS 5D Mark III z 50 mm f/1.2, Dani wybrał Nikona D800 z 85 mm f/1.4, natomiast Brandon robił zdjęciaNikonem D750 z obiektywami 85 mm i 50 mm.

Fotografowie mieli do realizacji 4 scenariusze. Każdy miał okazję wybrania miejsca oraz stylizacji dla pozostałych. Oprócz tego czas naglił – robiący zdjęcia mieli jednorazowo po 3 minuty na zrealizowanie fotografii podczas każdego scenariusza.

Które zdjęcia podobają się wam najbardziej i kto według was jest najlepszym fotografem z całej czwórki? Mnie do gustu przypadł najbardziej styl Daniego Diamonda – podobają mi się delikatne ciepłe kolory i kontrasty, a kadry wzbudzają spokój. Zdecydowanie to mój faworyt!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Geniusz fotografii poszukiwany. Pasjonujące filmowe śledztwo BBC Andrew Hall fotografuje ciecze "tańczące do muzyki" Fotografka Anita Jambor zadziera nosa, aby pokazać piękno sufitów Janusz Krzeszowski radzi jak fotografować piękne miejskie krajobrazy Tadeusz Rolke wyjawia sekrety dobrej fotografii. To jego magiczny sposób na wyjątkowe zdjęcia Jozef Macutek ma dopiero 16 lat i tworzy niesamowite zdjęcia krajobrazowe Natura, czarnobiel i długi czas naświetlania nadają dramaturgii zdjęciom George’a Digalakisa Publiczność wybrała ulubione zdjęcie w konkursie Wildlife Photographer of the Year Halucynogenny miód i dobre zdjęcia - zobaczcie, jak powstaje nowy dokument Nat Geo Zobacz jak powstał widowiskowy poklatkowy film flow motion Oto najlepsze zdjęcia konkursu International Drone Photography Z aparatem za kurtynę prawdziwego cyrku z Wietnamu

Popularne w tym tygodniu:

Filmik z farmerem szczotkującym szkocką krowę wyżynną podbija internet Zdjęcie dnia. Słupy świetlne w Białymstoku. Zawdzięczamy je niskiej temperaturze Zdjęcie dnia. W Belgii powstaje centrum masowych szczepień. Zobaczymy takie w Polsce? Wildlife Photographer of the Year 2021. Oto najlepsze zdjęcia według publiczności Jak powstają filmy Ilforda? Zobacz niesamowity proces prosto z fabryki Pieter Hugo pokazuje życie ludzi zepchniętych na margines w Afryce. Te zdjęcia poruszają Fotografowie uliczni, których warto obserwować na Instagramie Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie Sztuczna inteligencja w Photoshopie automatycznie pokoloruje zdjęcia Jak by wyglądali, gdyby żyli? Artysta tworzy cyfrowe portrety historycznych postaci Zniszczony sprzęt elektroniczny może być piękny. Pokazują to te zdjęcia Fotografuje pod wodą i sprawia, że kwiaty wyglądają jak obrazy akwarelowe