Czterech świetnych fotografów z Nowego Jorku robiło zdjęcia jednej modelce. Jesteście ciekawi jak im poszło?

Joey L, Dani Diamond, Brandon Woelfel i Jessica Kobeissi – ta czwórka fotografów zjednoczyła się na wspólnej sesji. Zadanie było proste – każde z nich miało zrobić zdjęcia w swoim stylu tej samej modelce. Efekty ich pracy są co najmniej zadowalające!

Joey L, Dani Diamond, Brandon Woelfel i Jessica Kobeissi są znanymi fotografami z Nowego Jorku. Każde z nich ma na swoim koncie setki tysięcy obserwujących fanów, a Woelfel nawet znacznie ponad 1 milion.

Każdy z fotografów mógł wybrać aparat, którym będzie robił zdjęcia. Joel zdecydował się na Phase One XF z przystawką IQ250, Jessica sięgnęła po Canona EOS 5D Mark III z 50 mm f/1.2, Dani wybrał Nikona D800 z 85 mm f/1.4, natomiast Brandon robił zdjęciaNikonem D750 z obiektywami 85 mm i 50 mm.

Fotografowie mieli do realizacji 4 scenariusze. Każdy miał okazję wybrania miejsca oraz stylizacji dla pozostałych. Oprócz tego czas naglił – robiący zdjęcia mieli jednorazowo po 3 minuty na zrealizowanie fotografii podczas każdego scenariusza.

Które zdjęcia podobają się wam najbardziej i kto według was jest najlepszym fotografem z całej czwórki? Mnie do gustu przypadł najbardziej styl Daniego Diamonda – podobają mi się delikatne ciepłe kolory i kontrasty, a kadry wzbudzają spokój. Zdecydowanie to mój faworyt!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Daniel Bergeron - szybkie portrety gwiazd Jesteś maniakiem sprzętu foto? Uważaj, żeby nie skończyć, jak on! [video] Nielegalne walki bokserskie w czerni i bieli To nie są krajobrazy z odległych planet. To nasza Błękitna Planeta Sony World Photography Awards 2017 - poznajcie zwycięzców największego konkursu fotograficznego świata Bezwarunkowa, ojcowska miłość na zdjęciach Gabriele Dabasinskaite Warto rozmawiać, czyli jak przełamać w sobie nieśmiałość w fotografowaniu obcych ludzi Zdjęcia NASA w technologii Photosynth OFF nadchodzi - zobacz zdjęcia Piotra Małeckiego już teraz [galeria] Przeurocze zdjęcia idealnie pasujących do siebie bliźniaków Najlepsze ekstremalne zdjęcia konkursu Red Bull Illume 2013. Wśród wyróżnionych jest Polak [galeria] Pszczoły są symbolem wiosny. Zobacz przepiękne zdjęcia makro

Popularne w tym tygodniu:

Zay Yar Lin: od kapitana statku do nagradzanego fotografa Mistrzostwo w malowaniu światłem. To zdjęcie powstało w aparacie Polscy portreciści, których podziwiam, czyli moi mistrzowie Majestatyczne portrety rzadkich okazów ptaków Świetne fotomanipulacje stworzone z miłości do przyrody Polska: Zdjęcia roku 2019 według agencji FORUM Świąteczny mural Banksy'ego porusza temat bezdomności Jak powstało zdjęcie Grety Thunberg na okładkę TIME? Fotografia uliczna z psami w roli głównej. Chris Porsz opowiada o "Barking" Architectural Photography Awards 2019 pokazuje perełki architektoniczne z całego świata Fotografowie z całego świata robią świąteczne zdjęcia dla chorych dzieci Najważniejsze zdjęcia ostatnich 10 lat, wybrane przez agencję Reutera