Urocze zdjęcia kociaków-fotografów "zrobią ci dzień"

Urocze zdjęcia kociaków-fotografów "zrobią ci dzień"

Urocze zdjęcia kociaków-fotografów "zrobią ci dzień"
Źródło zdjęć: © © Ryosuke Mitoshi / [Instagram](https://www.instagram.com/ryostory1124/)
Marcin Watemborski
27.07.2020 09:12, aktualizacja: 26.07.2022 14:49

Męczy cię stres w pracy, a wejście w nowy tydzień wiąże się z grymasem twarzy? Usiądź wygodnie, napij się kawki i rzuć okiem na te zdjęcia. Uśmiech gwarantowany!

Jak można nie kochać kotów? Przecież te zwierzęta towarzyszą człowiekowi od wielu, wielu lat. Jakim są skarbem, najlepiej wiedzieli Egipcjanie, którzy czcili je niemal jak swoich bogów. Poza tym – małe kociaki to jedne z najbardziej uroczych stworzeń na świecie.

Japoński artysta Ryosuke Mitoshi uwielbia koty oraz fotografię, więc postanowił połączyć obie miłości w serii zdjęć. Zobaczymy w niej przesłodkie, futrzaste koty z różnymi aparatami fotograficznymi. Wśród nich znalazły się takie smaczki technologiczne, jak: Canon AE-1 Program, Canon FT, Canon EOS 5D Mark IV, Canon EOS 80D, Primoflex czy Minolta SR 505.

Te radosne zdjęcia obiegają media społecznościowe i poprawiają humor ludziom na całym świecie. Jasne i radosne kadry mięciutkich kotków sprawiają, że przy ciężkim starcie w nowym tygodniu można poczuć ogromną dozę pozytywnej energii. Zdecydowanie polecamy tę szybką, internetową felinoterapię.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)