Jak wyglądałoby prawdziwe życie bohaterów biurowych zdjęć stockowych?

Wszyscy wiemy, że sceny przedstawiany na stockowych zdjęciach biurowych są sztuczne i nieprawdziwe. A co, jeśli jednak świat byłby pełny prezentacji oglądanych z usmiechem od ucha do ucha, szefa ściskającego ręce podwładnych i zdrowych sałatek jedzonych przez piękne sekretarki?

Zdjęcia stockowe to fotografie ilustracyjne sprzedawane w bankach zdjęć przez agencje fotograficzne na potrzeby reklamy i prasy. Nie jest tajemnicą, że w wielu wypadkach te obrazki są tak idealne, że aż śmieszne. Dawno temu pisaliśmy już o specjalnych blogach czy profilach na Facebooku, których autorzy zajmują się zbieraniem i prześmiewczym komentowaniem najbardziej cukierkowych i nienaturalnych fotografii. Z biegiem lat ten trend się nie zmienił, czego owocem jest kolejny prześmiewczy materiał. Tym razem możemy zobaczyć w zabawnej formie, jak wyglądałoby prawdziwe biurowe życie bohaterów sztucznych stockowych fotografii. Prosta dawka fotograficznej rozrywki na dobre popołudnie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Co się dzieje z aparatami iPhone'ów, kiedy nadchodzi ich kres? Fujifilm pokazało model modułowego średnioformatowego bezlusterkowca 62TB danych na 1 calu kwadratowym? Wkrótce będzie to możliwe Odkryto nowe narzędzie w Photoshopie... Erase Clothes Tool Wyginął 85 lat temu. Dopiero teraz możemy zobaczyć go w kolorze "Jesteś piękna", czyli projekt socjologiczny Shei Glover "Mordercze kiciusie", czyli tajemnicza społeczność pełna przeuroczych zdjęć Na zdjęciu z ISS widać burze, pożary i miasta. Tak wygląda Ziemia z kosmosu Sprzedała zdjęcie za blisko 1,2 miliona złotych. Później udostępniła je publicznie Chiny wykorzystują rozpoznawanie twarzy do ośmieszania obywateli 2 x Nikon d90 = portrety 3D "Colour science" - czym jest i jakie ma znaczenie?

Popularne w tym tygodniu:

Jej samochód tonął, a ona stała na górze robiąc selfie Obrazy żywcem wyjęte z horroru. Wiej, póki możesz, bo to nie film Leciał tuż przy piramidzie. Nagranie jeży włos na głowie Niesamowite zdjęcie satelitarne Wezuwiusza. Wulkan wyłania się zza chmur Modlitwa w lodowatej wodzie o koniec pandemii. Poruszające fotografie Oświadczyny przy wulkanie. To jest dopiero fotografia ekstremalna! Zdjęcie księżyca uchwycone z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Twórca nieznany