DJI Osmo Mobile zapewnia 3-osiową stabilizację podczas kręcenia smartfonem

Niedawno firma DJI zaprezentowała nową kamerę DJI Osmo+. Tym razem przedstawiła ona gimbala, dedykowanego dla fotografów i filmowców, używających smartfonów. To urządzenie znacznie ułatwi pracę wszystkim pasjonatom rozwiązań mobilnych.

Stabilizacja DJI Osmo Mobile sprawi, że będziecie mogli ująć niezwykle płynny ruch podczas kręcenia waszymi smartfonami fotograficznymi. W gimbalu zastosowano dokładnie tę samą technologię, którą znajdziecie w DJI Osmo+, więc nieporuszone zdjęcia i filmy nie powinny stanowić problemu.

3-osiowa stabilizacja zapewnia precyzję do 0,03 stopnia, a technologia SmoothTrack ustabilizuje drżenie rąk i mikro-drgania.

Dla osób miłujących się w selfie, DJI stworzyło technologię ActiveTrack, która współpracuje z aplikacją DJI GO. Umożliwia ona śledzenie was przez waszego smartfona, podczas ruchu tak, by utrzymać was w kadrze. Wydaje się to być świetnym rozwiązaniem dla vloggerów, który często przeprowadzają relacje z różnych wydarzeń.

Aplikacja pozwoli na kontrolowanie następujących ustawień:

  • przełączanie między przednim i tylnym aparatem
  • ISO
  • przysłona
  • balans bieli

Po dwukrotnym kliknięciu na ekran smartfona, gimbal zostanie wyśrodkowany. Trzykrotne dotknięcie przełączy aparat z tylnego na przedni, lub odwrotnie. Długie przytrzymanie palca na ekranie sprawi, że urządzenie zostanie zablokowane w danej pozycji. Inne tryby pracy stabilizatora to: standard, portret, latarka oraz podwieszenie.

DJI Osmo Mobile współpracuje z urządzeniami, postawionymi na iOS oraz Androidzie, których szerokość wynosi od 2,31 do 3,34 cala. Koszt gimbala to 299 dolarów. Możecie go zamówić na stronie internetowej producenta.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Jak wyglądać dobrze na zdjęciach? Meero: 230 milionów dolarów na platformę dla fotografów Zaskakujące wyniki badania wykazują, że już selfie może stać się przydatnym narzędziem dla każdego FavShare ? hiszpańskie 20GB na zdjęcia 27 tysięcy dolarów w sprzęcie Leiki i Hasselblada skradzione ze sklepu Bezpłatne Warsztaty Fotografii Podróżniczej Olympus z Marcinem Dobasem Adobe Photoshop podatny na ataki. Zaktualizuj go jak najszybciej EOS 5D Mark IV bez tajemnic - dzisiaj emisja webcastu na temat nowej lustrzanki Trzeci numer specjalny ?5 klatek? - kolektyw Napo Images Szwecja zakazuje lotów dronami w miejscach publicznych. Czy to dobry kierunek? Zoner Photo Studio 12: RAWy, warstwy i selekcje Teraz dzięki Google Photos będziecie mogli stworzyć swoje GIF-y

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf podpalił zamieszkany dom. Chciał zrobić zdjęcia z ogniem Praca fotografa ślubnego jest ciężka. Tylko 4 proc. czasu to robienie zdjęć Fotograf gwałcił, podglądał i wystawiał oceny. Prowadził agencję modelek Odszedł Zbigniew Staszyszyn. Był docenionym fotografem oraz podróżnikiem Adobe wydaje ważną aktualizację Photoshopa na 30-lecie programu Sony ma prawie połowę udziałów na rynku matryc światłoczułych Jeden z oddziałów Fujifilm deklaruje pomoc w walce z koronawirusem Grand Press Photo 2020: Pieter Ten Hoopen przewodniczącym jury Hilary Duff i ostracyzm na fotografie, który robił zdjęcia jej syna na boisku