Makro

Bajkowy świat Magdaleny Wasiczek

Pierwszy raz w historii możesz zobaczyć, jak mrówka wstrzykuje jad

Na pewno każdy z was kiedyś został ugryziony przez mrówkę. Na tym filmiku makro zobaczycie w zwolnionym tempie dokładnie, jak przebiega cały proces. Ant Lab pokazało każdy szczegół – od wbicia się żądła do wstrzykiwania jadu. Wygląda to zjawiskowo!

4 miesiące temu

Don Komarechka łączy magię kropel wody i zdjęć makro

Twórczość Dona Komarechki jest mi dobrze znana. Ten fotograf przykuł moją uwagę już dawno swoimi zdjęciami owadów, kadrami płatków śniegu i zamarzającymi bańkami. Teraz pokazał, jak połączyć wodę i zdjęcia niewielkich stworzeń. Poznajcie ...

6 miesięcy temu

Oczekiwany obiektyw Laowa 100 mm f/2.8 Super Macro już jest!

Firma Venus Optics, producent szkieł Laowa, nareszcie spełnił obietnice o wydaniu ostrego i jasnego obiektywu do fotografii makro. Laowa 100 mm f/2.8 2:1 Super Macro ma zapewnić świetną jakość optyczną i duże powiększenie.

7 miesięcy temu

Poznajesz, co jest na zdjęciach? Prawdopodobnie większość znasz

Trafiłem na interesujący projekt makro artysty o pseudonimie Pyanek. Cykl zdjęć nazywa się ”Amazing Worlds” i prezentuje bardzo bliskie kadry rzeczy, które znamy z codziennego życia. Przyznam szczerze, że kilkakrotnie nie mogłem rozpoznać, co jest ...

8 miesięcy temu

Od komórki do złożonego organizmu, czyli życie w 6 minut

Na początku każdy zarodek wygląda tak samo. Jest pojedynczą komórka, która zaczyna się intensywnie dzielić. Z czasem wyłaniają się charakterystyczne dla danego gatunku cechy. Na fascynującym filmie pokazujemy, jak rozwija się zarodek traszki.

10 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie