Fotografia ślubna

Najpiękniejsze zdjęcia z sesji narzeczeńskich 2019 roku

Wedding Photojournalist Association już od 16 lat nagradza najlepsze zdjęcia narzeczeńskie i ślubne. Diamentowe nagrody trafiają do twórców, którzy wykazali się największą kreatywnością w sesjach przedślubnych.

6 dni temu

Przykładowa obróbka zdjęcia ślubnego

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku. Zainspiruj się!

Fearless Photographers co dwa miesiące wyróżnia najlepsze fotografie ślubne z całego świata. Z nich zostają wybrane 62 fotografie, które zyskują miano najlepszych zdjęć ślubnych roku. Zobaczcie tegorocznych zwycięzców.

tydzień temu

Całe wesele bez lampy - czy to możliwe?

Tyler Jackson postawił sobie za cel sfotografować całą uroczystość ślubną bez używania lampy błyskowej. Może nie byłoby w tym nic zdumiewającego, gdyby nie fakt, że ceremonia rozpoczynała się po zmroku, a miejsce było bardzo słabo oświetlone.

3 tygodnie temu

Dzikie szopy przerwały ślub. Okazały się uroczymi gośćmi

W internecie jest mnóstwo filmików, na których widać szopy pojawiające się znikąd i robiące śmieszne psoty. Te zwierzęta są jednocześnie bardzo sprytne i nieporadne. Zobaczcie, jak uświetniły swoją obecnością uroczystość ślubną pewnej pary.

2 miesiące temu

Niedźwiedź czarny przeszkodził w sesji ślubnej

Organizacja ślubu w plenerze ma swój urok, ale niesie też z sobą pewne niebezpieczeństwa. Silny podmuch wiatru, który zniszczy dekorację. Deszcz, po którym zmyją się pieczołowicie nakładane makijaże. Albo niedźwiedź, który bez pytania wejdzie nam w ...

2 miesiące temu

Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną na świecie

Junebug Weddings wyróżniło zdjęcia ślubne z całego świata, w których to miejsce wykonania zdjęcia odegrało znaczącą rolę. Nawet jeśli nie polecisz od razu na drugi koniec świata, te fotografie to porządna dawka inspiracji.

3 miesiące temu

Fotografia ślubna: Jak nie zwariować?

Wielu fotografów i filmowców twierdzi, że za nic w świecie nie chcą pracować w branży ślubnej. Wymagający klienci, praca po kilkanaście godzin w weekendy i ogromna ilość materiału do obrobienia to tylko niektóre z trudności, z którymi przychodzi się ...

4 miesiące temu

Makijaż ślubny zmienił te kobiety nie do poznania

Profesjonalnie wykonany makijaż może podkreślić urodę przyszłej panny młodej i sprawić, że na zdjęciach będzie wyglądała dużo korzystniej. Ukrycie niedoskonałości pod makijażem zaoszczędzi fotografowi pracy w Photoshopie, ale może też sprawić, że ...

4 miesiące temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie