Fotografia ślubna

Przykładowa obróbka zdjęcia ślubnego

Koronawirus a wolne zawody. Rozmawiam z fotografami o ich sytuacji

Koronawirus SARS-CoV-2 to nie tylko zagrożenie zdrowotne, ale problemy gospodarcze. Dotykają one nie tylko duże firmy. Co z mniejszymi przedsiębiorcami? Co z jednoosobowymi firmami? Zapytałem zawodowych fotografów, jak wygląda ich sytuacja. Mówią w ...

4 tygodnie temu

Jak ustawić parę na zdjęciu? Kilka przydatnych rad

Każdy chce mieć fajne zdjęcia ze swoją drugą połówką. Kiedy przychodzą do nas klienci z prośba o wykonanie kilku pamiątkowych zdjęć, musimy mieć świadomość tego, że nie są oni profesjonalnymi modelami i oczekują od nas tego, że im pomożemy. Oto ...

2 miesiące temu

Najpiękniejsze zdjęcia z sesji narzeczeńskich 2019 roku

Wedding Photojournalist Association już od 16 lat nagradza najlepsze zdjęcia narzeczeńskie i ślubne. Diamentowe nagrody trafiają do twórców, którzy wykazali się największą kreatywnością w sesjach przedślubnych.

4 miesiące temu

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku. Zainspiruj się!

Fearless Photographers co dwa miesiące wyróżnia najlepsze fotografie ślubne z całego świata. Z nich zostają wybrane 62 fotografie, które zyskują miano najlepszych zdjęć ślubnych roku. Zobaczcie tegorocznych zwycięzców.

4 miesiące temu

Całe wesele bez lampy - czy to możliwe?

Tyler Jackson postawił sobie za cel sfotografować całą uroczystość ślubną bez używania lampy błyskowej. Może nie byłoby w tym nic zdumiewającego, gdyby nie fakt, że ceremonia rozpoczynała się po zmroku, a miejsce było bardzo słabo oświetlone.

5 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie