Fotografia ślubna

Przykładowa obróbka zdjęcia ślubnego

Najpiękniejsze zdjęcia z sesji narzeczeńskich 2019 roku

Wedding Photojournalist Association już od 16 lat nagradza najlepsze zdjęcia narzeczeńskie i ślubne. Diamentowe nagrody trafiają do twórców, którzy wykazali się największą kreatywnością w sesjach przedślubnych.

miesiąc temu

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku. Zainspiruj się!

Fearless Photographers co dwa miesiące wyróżnia najlepsze fotografie ślubne z całego świata. Z nich zostają wybrane 62 fotografie, które zyskują miano najlepszych zdjęć ślubnych roku. Zobaczcie tegorocznych zwycięzców.

2 miesiące temu

Całe wesele bez lampy - czy to możliwe?

Tyler Jackson postawił sobie za cel sfotografować całą uroczystość ślubną bez używania lampy błyskowej. Może nie byłoby w tym nic zdumiewającego, gdyby nie fakt, że ceremonia rozpoczynała się po zmroku, a miejsce było bardzo słabo oświetlone.

2 miesiące temu

Dzikie szopy przerwały ślub. Okazały się uroczymi gośćmi

W internecie jest mnóstwo filmików, na których widać szopy pojawiające się znikąd i robiące śmieszne psoty. Te zwierzęta są jednocześnie bardzo sprytne i nieporadne. Zobaczcie, jak uświetniły swoją obecnością uroczystość ślubną pewnej pary.

3 miesiące temu

Niedźwiedź czarny przeszkodził w sesji ślubnej

Organizacja ślubu w plenerze ma swój urok, ale niesie też z sobą pewne niebezpieczeństwa. Silny podmuch wiatru, który zniszczy dekorację. Deszcz, po którym zmyją się pieczołowicie nakładane makijaże. Albo niedźwiedź, który bez pytania wejdzie nam w ...

4 miesiące temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie