Filmy poklatkowe

Jak zrobić obrotową platformę do ciekawych zdjęć poklatkowych?

Chce nagrywać film poklatkowy przez 30 lat. Zaczął 4 lata temu

Joseph DiGiovanna jest miłośnikiem filmów poklatkowych z Wheehawken w stanie New Jersey. W hołdzie dla swojego zmarłego ojca, postanowił zrobić projekt fotograficzno-filmowy, który będzie realizował łącznie przez 30 lat. Zobaczcie, jak mu to idzie.

5 miesięcy temu

Całkowite zaćmienie Słońca: Zdjęcia krok po kroku

Fotograf Dan Marker-Moore udał się do Chile, aby uchwycić całkowite zaćmienie słońca w lipcu 2019 roku. Fotograf udokumentował fazy zaćmienia krok po kroku, a następnie złożył je w artystyczne kompozycje.

5 miesięcy temu

Piękne kadry znad Meksyku rozgrzeją was w zimowe dni

Teraz, zimą, potrzebujemy słońca bardziej niż zwykle. Za oknem widać tylko śnieg i szarówkę. Odpocznijcie i obejrzyjcie te niesamowite kadry znad rozświetlonego ciepłymi promieniami Meksyku.

12 miesięcy temu

Korea Północna, jakiej nie znasz. Zobacz spektakularny film

Korea Północna kojarzy nam się przede wszystkim z silnym reżimem i wycofaniem z międzynarodowego życia politycznego. Każdy z nas widział zapewne niejednokrotnie różne materiały na temat tego specyficznego kraju. Film, który prezentujemy jest zgoła ...

dawno temu

Piękno prerii ukazane w rozdzielczości 16K i technice HDR

Martin Lisius specjalizuje się w nagrywaniu różnych filmów. Jednak największą uwagę wokół siebie skupił swoim najnowszym dziełem. ”Prairie Wind” to 4-minutowy klip stworzony w rozdzielczości 15 985 x 5792 pikseli. Na dodatek wszystko jest nagrane w ...

dawno temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie