Zdjęcia Tesli w kosmosie zainspirowały ludzi do tworzenia zabawnych przeróbek

Ostatnio szerokim echem odbiło się zdjęcie prawdziwego samochodu Tesla w przestrzeni kosmicznej. Internet jak zwykle z dystansem skomentował to wydarzenie wysypem swoich wersji pojazdów na orbicie.

Widać, że nie tylko Elon Musk ma ambicje kosmiczne odnośnie swoich samochodów. Po wyniesieniu w kosmos Tesli, pojawiły się kolejne pojazdy, głównie rosyjskie, które są także gotowe do kosmicznych podbojów.


Zaczynając od popularnej Łady, która pojawiła się nawet w wersji z kosmonautą ubranym w skafander z trzema paskami, co ma potwierdzać autentyczność tego zdjęcia.

Serbowie także mają kosmiczne ambicje odnośnie swojego Yugo.

Jednak Łada w różnych wersjach zdradza tęsknotę Rosjan do podboju kosmosu. A przecież Zimna Wojna się skończyła…


Przeglądając stronę Slavorum natykamy się na kolejne memy, które w dość humorystyczny sposób komentują stan dróg.


Jak widać nawet w kosmosie trzeba uważać z prędkością.

Nie zabrakło także teorii spiskowej, że zdjęcie Tesli podobnie jak zdjęcia z Księżyca zostało podrobione.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Źródło: www.diyphotography.net

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Co znajdziemy w torbie fotograficznej Pete'a Souzy - fotografa Baracka Obamy Trzeci sezon "Tales by light" już na Netflixie Mydło specjalnie dla... fotografa Zdjęcia Marilyn Monroe w pościeli: Aparat jest warty ponad 1 mln złotych Kaczątko wykluło się w gnieździe drapieżnika. Fotografka uchwyciła to na zdjęciu Tak wygląda 125 tysięcy dolarów w sprzęcie Nikona Pantone prezentuje kolor o nazwie ”Okres”, by wesprzeć kobiety Martin Parr sprzedaje maseczki ze swoimi zdjęciami za 20 funtów. Co tu się wydarzyło? Badania pokazują, że robimy praktycznie takie same zdjęcia na Instagramie Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie Od lat widywał to niezwykłe zwierzę. W końcu udało mu się zrobić zdjęcie Paleta malarska licząca 3400-lat. Są na niej pozostałości pigmentów ze starożytnego Egiptu

Popularne w tym tygodniu:

Zjawiskowa natura na filmie. To nie jest science-fiction Wzruszający obraz natury. Niedźwiedzica opłakiwała zabite młode Zobacz to na własne oczy. Rzadkie nagranie pokazuje karmiącego likaona Był krok od śmierci. Starcie z rekinem nagrał pilot drona Transseksualna modelka w Sports Illustrated. Zapozowała w stroju kąpielowym