Zdjęcia Tesli w kosmosie zainspirowały ludzi do tworzenia zabawnych przeróbek

Ostatnio szerokim echem odbiło się zdjęcie prawdziwego samochodu Tesla w przestrzeni kosmicznej. Internet jak zwykle z dystansem skomentował to wydarzenie wysypem swoich wersji pojazdów na orbicie.

Widać, że nie tylko Elon Musk ma ambicje kosmiczne odnośnie swoich samochodów. Po wyniesieniu w kosmos Tesli, pojawiły się kolejne pojazdy, głównie rosyjskie, które są także gotowe do kosmicznych podbojów.


Zaczynając od popularnej Łady, która pojawiła się nawet w wersji z kosmonautą ubranym w skafander z trzema paskami, co ma potwierdzać autentyczność tego zdjęcia.

Serbowie także mają kosmiczne ambicje odnośnie swojego Yugo.

Jednak Łada w różnych wersjach zdradza tęsknotę Rosjan do podboju kosmosu. A przecież Zimna Wojna się skończyła…


Przeglądając stronę Slavorum natykamy się na kolejne memy, które w dość humorystyczny sposób komentują stan dróg.


Jak widać nawet w kosmosie trzeba uważać z prędkością.

Nie zabrakło także teorii spiskowej, że zdjęcie Tesli podobnie jak zdjęcia z Księżyca zostało podrobione.

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Źródło: www.diyphotography.net

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Fotografowie niszczą pola lawendy. Miarka się przebrała Ponad 56 milionów osób zobaczyło ten filmik. Powód? Mądry chomik 70 bilionów klatek na sekundę. Ta kamera jest niesamowita! Walka między pytonem, ratelem i szakalami. Dość niespotykane zjawisko na zdjęciach Vuze VR 3D 360 - kamerka 360° nagrywająca w 3D Zobaczcie krajobraz Marsa w 360 stopniach dzięki Curiosity Tak wygląda teleobiektyw 1000 mm do Sony A6500 za 300 zł Jakie kamery ma łazik Perseverance? Jest ich łącznie aż 19 Fotograf amator zrobił zdjęcie niezwykle rzadkiej czarnej pantery Wspaniały mroźny wzór na płycie z kolodionem Zatrzymanie jak z filmu: Fotografa otoczyła policja z bronią, a nad nimi latał helikopter Co jest wytrzymalsze – Canon czy Nikon? Oto test ostateczny pod naciskiem prasy hydraulicznej

Popularne w tym tygodniu:

Skandaliczna naga sesja w Dubaju: 40 modelek i 1 fotograf. Co najmniej 12 osób zatrzymano Trytytki rozwiążą każdy problem, nawet na Marsie. Zdjęcie NASA to nie fotomontaż Zdjęcie dnia. Rolnik przypadkiem natrafił na groby sprzed 4000 lat Zdjęcie dnia. Droga Mleczna widziana z kosmosu Mars na niezwykłym zbliżeniu. NASA udostępnia nowe zdjęcie Strażak celował do czarnoskórego fotografa z broni. Teraz stanie przed sądem