Tesla Roadster w kosmosie? Tak! To zdjęcie jest prawdziwe

Tesla Roadster w kosmosie? Tak! To zdjęcie jest prawdziwe

Tesla Roadster w kosmosie? Tak! To zdjęcie jest prawdziwe
Źródło zdjęć: © © Elon Musk / [Instagram](https://www.instagram.com/elonmusk/)
Marcin Watemborski
08.02.2018 10:27, aktualizacja: 26.07.2022 18:08

Elon Musk to człowiek wielkiego formatu. Ten facet robi to, o czym pomyśli. Tym razem, przy wystrzeleniu rakiety Falcon Heavy przez SpaceX, na orbicie pojawił się również samochód marki Tesla. Ziemia w tle robi wrażenie!

Elon Musk to niezwykły człowiek. Jest przedsiębiorcą i filantropem. To on stoi za takimi przedsięwzięciami jak: PayPal, Neuralink, Boring Company, Tesla i SpaceX. Właśnie te dwa ostatnie ostatnio są na ustach wszystkich. Elon jest dyrektorem generalnym w SpaceX i Tesli, zajmuje się również kwestiami technicznymi i architektonicznymi. To człowiek naszych czasów.

W tym przypadku Na orbitę trafił jeden z samochodów Tesli, oczywiście dzięki projektowi SpaceX i rakiecie Falcon Heavy. Pojazd został sfotografowany z ”astronautą” za kierownicą na tle Ziemi. To przecudowne zdjęcie i genialna reklama dla produktu. Ktoś tu ma łeb na karku!

WATCH NOW: "Starman" Join SpaceX Live Views From Space #Tesla | 24/7 Study Music,

Co więcej – na pokładzie Tesli jest nawet kamerka, która transmituje obraz na żywo. Wyobraźcie sobie, że samochód faktycznie doleci do Marsa i będziemy mogli to wszystko obserwować. Dawno nie byłem pod takim wrażeniem.

Jestem podekscytowany tym bardziej przez to, że po doleceniu do Marsa, z głośników Tesli poleci jedna z moich ulubionych piosenek Davida Bowie (a.k.a. Ziggy Stardust) pod tytułem ”Space Oddity”. To będzie coś cudownego.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)