Olympus dokumentuje nowe schorzenie właścicieli lustrzanek

Firma Olympus przygotowała humorystyczną kampanię reklamową podkreślającą wysoką wagę tradycyjnych lustrzanek cyfrowych.

Bohater zabawnego, 30-sekundowego spotu opowiada o swoim poważnym schodzeniu: DSL-ARM. Słyszeliście kiedyś o tzw. „łokciu tenisisty"? To schodzenie typowe dla osób uprawiających tenisa. Tutaj mowa o wyimaginowanej chorobie typowej dla osób korzystający z profesjonalnych lustrzanek, których ręka staje się z czasem nienaturalnie wyciągnięta.

Całą kampanię z innymi filmami możecie obejrzeć na stronie http://www.getolympus.com/dslarm. Reklama promuje najnowszego bezlusterkowca japońskiego producenta Olympus OM-D E-M5 Mark II, którego niedawno testowaliśmy. Trzeba przyznać, że jest to kreatywna, zabawna, celnie trafiająca w konkurencję, ale nie obrażająca reklama. Oby więcej takich pomysłów.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęć z gwiazdami Hollywood? Pojawił się znikąd Sprzętowe nowości tygodnia (07-13.12) Książę Dubaju stworzył niesamowite zdjęcia swojego miasta Powstała najbardziej szczegółowa mapa Drogi Mlecznej w historii Największy na świecie żarłacz biały ma 50 lat, 7 metrów i waży 2,5 tony 86 milionów publicznych zdjęć wykorzystanych do filmów poklatkowych Nadchodzi nowa era. Apple opatentowało ”generowanie sztucznych grupowych selfie” Aparat w kształcie rury? Nie żyją od 150 lat. Sztuczna inteligencja zidentyfikowała ich twarze Żółw zaplątany w sieć rybacką. Te zdjęcia pokazują, co robimy naturze Rosja. Awiadarts 2019 - niezwykłe zdjęcia z pokazu ćwiczeń lotniczych Copyright trolling - kontrowersyjna praktyka zarabiania na zdjęciach

Popularne w tym tygodniu:

Pierwowzór "pieseła" ma już 15 lat. Zobacz, jak dzisiaj wygląda pies z mema Przez odmienny wygląd porzucili ją rodzice. Teraz Xueli Abbing pozuje dla Vogue "Zjarany ziomek" zwęszył kasę w aukcjach NFT. Chce wystawić oryginalne zdjęcie z mema na sprzedaż Najgorsze zdjęcia ślubne, jakie widzieliśmy. Tego nie da się zapomnieć Film nie z tej Ziemi: Czarna dziura wchłania gwiazdę. Wygląda to pięknie Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie