10 najbardziej obrobionych w Photoshopie celebrytek

10 najbardziej obrobionych w Photoshopie celebrytek

10 najbardziej obrobionych w Photoshopie celebrytek
Mateusz Gołąb
26.05.2010 19:00, aktualizacja: 01.08.2022 15:19

To co potrafią dobrze wyszkoleni ludzie w połączeniu z możliwościami Photoshopa widzieliście pewnie już nie raz. Wcale nie tak rzadko trafiały się śmieszne wpadki. Dzisiaj przejrzeliśmy trochę sieci aby zorientować się jak wyglądali znani w wersjach już "fotoszopowanych".

To co potrafią dobrze wyszkoleni ludzie w połączeniu z możliwościami Photoshopa widzieliście pewnie już nie raz. [Wcale nie tak rzadko trafiały się śmieszne wpadki.](To co potrafią dobrze wyszkoleni ludzie w połączeniu z możliwościami Photoshopa widzieliście pewnie już nie raz. Wcale nie tak rzadko trafiały się śmieszne wpadki. Dzisiaj przejrzeliśmy trochę sieci aby zorientować się jak wyglądali znani w wersjach już "fotoszopowanych". 1. Tyra Banks to amerykańska modelka, aktorka i piosenkarka, generalnie nie jest przecież brzydka ale fachowcy stwierdzili, że i tak trzeba ją wygładzić. Zagubione kosmyki włosów, wory pod oczami, niedoskonałości skóry. 2. Mena Suvari to kolejna amerykańska aktorka, która ma specyficzną urodę ale niestety w dniu sesji zdjęciowej nie była w najlepszej kondycji. Przynajmniej jej skóra. Photoshop poradził sobie z tym w prosty sposób. 3. Kelly Clarkson, amerykańska piosenkarka ma zapewne wyczerpujący zawód, dlatego niezbyt świeży wygląd w każdej chwili poprawić może operator Phtooshopa. 4. Z Beyonce niektórzy edytorzy w magazynach mieli pewnie nie lada problem - jak bardzo ciemna musi być jej skóra? Nie mogli się jednak zdecydować, więc czasami wychodzą takie problemy jak poniżej... 5. Aktorka Nia Long wzięła udział w kampanii Peta przeciwko zabijaniu zwierząt dla ich skóry - "wolę chodzić nago, niż w futrze". Ale czy wiedziała, że zrobią z niej taką plastikową lalkę Barbie? Nie sądzę. 6. Sztandarowym przykładem ciężkiej pracy artystów od Photoshopa jest jednak Britnej Spears, której nikomu nie trzeba szczegółowo przedstawiać. Jak widzicie poniżej, trzeba zawsze w nią włożyć sporo pracy. Jak się domyślam, na jej wyraźne życzenie. 7. Firma Raplh Lauren jest też szeroko znana ze swoich wyczynów z odchudzaniem modelek. Zdjęcia z ich katalogów i reklam zasilają zazwyczaj każde zestawienie tego typu. 8. Kim Kardashian to śliczna modelka znana podobno również z jakiegoś reality show Rodzina Kardashianów. Czy jest w jej przypadku do czego się przyczepić? Ano jest - jej hmm... dolna część jest po pierwsze całkiem spora (to kwestia gustu oczywiście) a przy okazji rzutuje to na nogi. Oczywiście do usunięcia w Photoshopie - sami zobaczcie. 9. Z Penelope Cruz jest natomiast jak najbardziej w porządku. Niestety, niektórym wydaje się, że można zrobić ją "bardziejszą" - tak jak na stronie firmy L'Oreal. Co z tą fotą jest źle? 10. Kimora Lee Simmons jaka jest, każdy widzi. To co zrobili z nią w poniższej reklamie można spokojnie nazwać ekstremalnym fotoszopingiem.) Dzisiaj przejrzeliśmy trochę sieci aby zorientować się jak wyglądali znani w wersjach już "fotoszopowanych".

  1. Tyra Banks to amerykańska modelka, aktorka i piosenkarka, generalnie nie jest przecież brzydka ale** fachowcy stwierdzili, że i tak trzeba ją wygładzić. **Zagubione kosmyki włosów, wory pod oczami, niedoskonałości skóry.
  2. Mena Suvari to kolejna amerykańska aktorka, która ma specyficzną urodę ale niestety w dniu sesji zdjęciowej nie była w najlepszej kondycji. Przynajmniej jej skóra. Photoshop poradził sobie z tym w prosty sposób.
  3. Kelly Clarkson, amerykańska piosenkarka ma zapewne wyczerpujący zawód, dlatego niezbyt świeży wygląd w każdej chwili poprawić może operator Phtooshopa.
  4. Z Beyonce niektórzy edytorzy w magazynach mieli pewnie nie lada problem -** jak bardzo ciemna musi być jej skóra? **Nie mogli się jednak zdecydować, więc czasami wychodzą takie problemy jak poniżej...
  5. Aktorka Nia Long wzięła udział w kampanii Peta przeciwko zabijaniu zwierząt dla ich skóry - wolę chodzić nago, niż w futrze. Ale czy wiedziała, że zrobią z niej taką** plastikową lalkę Barbie?** Nie sądzę.
  6. Sztandarowym przykładem ciężkiej pracy artystów od Photoshopa jest jednak Britnej Spears, której nikomu nie trzeba szczegółowo przedstawiać. Jak widzicie poniżej, trzeba zawsze w nią włożyć sporo pracy. Jak się domyślam, na jej wyraźne życzenie.
  7. Firma Raplh Lauren jest też szeroko** ****znana ze swoich wyczynów z odchudzaniem modelek. **Zdjęcia z ich katalogów i reklam zasilają zazwyczaj każde zestawienie tego typu.
  8. Kim Kardashian to śliczna modelka znana podobno również z jakiegoś reality show Rodzina Kardashianów.** Czy jest w jej przypadku do czego się przyczepić? **Ano jest - jej hmm... dolna część jest po pierwsze całkiem spora (to kwestia gustu oczywiście) a przy okazji rzutuje to na nogi. Oczywiście do usunięcia w Photoshopie - sami zobaczcie.
  9. Z Penelope Cruz jest natomiast jak najbardziej w porządku. Niestety, niektórym wydaje się, że **można zrobić ją bardziejszą **- tak jak na stronie firmy L'Oreal. Co z tą fotą jest źle?
  10. Kimora Lee Simmons jaka jest, każdy widzi. To co zrobili z nią w poniższej reklamie można spokojnie nazwać** ekstremalnym fotoszopingiem.**
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)