100 urodziny i fantastyczne kolorowe zdjęcia - te staruszki na pewno nie zapomną tego dnia

100 urodziny i fantastyczne kolorowe zdjęcia - te staruszki na pewno nie zapomną tego dnia

100 urodziny i fantastyczne kolorowe zdjęcia - te staruszki na pewno nie zapomną tego dnia
Źródło zdjęć: © © Camila Lima / [Facebook](https://www.facebook.com/fotografacamilalima/?ref=page_internal)
Marcin Watemborski
26.05.2017 07:03, aktualizacja: 26.05.2017 14:00

Maria Pignaton Pontin oraz Paulina Pignaton Pandolfi to bliźniaczki. Częścią świętowania ich setnej rocznicy urodzin była sesja zdjęciowa. Te piękne fotografie na pewno poruszą wasze serca.

Pastelowe spódnice, korony z kwiatów i dwie urocze staruszki. To klimat jak z radosnej bajki dla dzieci, w której wszystko dobrze się skończyło. Tak właśnie wyobrażam sobie powiedzenie "i żyły długo i szczęśliwie”. Maria i Paulina na pewno jeszcze długo będą mogły się cieszyć życiem z takim zapasem siostrzanej miłości.

Zdjęcia, które widzicie, zostały zrealizowane w miejscowości Vitória w Brazylii. Zrobiła je Camila Lima, która na co dzień zajmuje się fotografią okolicznościową. Napisała ona na swoim profilu na Facebooku, że była to najprzyjemniejsza i najbardziej rozczulająca współpraca, jakiej się kiedykolwiek podjęła.

  • Kiedy wiesz, że wygrałeś życie? Wtedy, gdy widzisz dwie bliźniaczki, które razem obchodzą setne urodziny – przeżywa całą sytuację fotografka. – Moje dziewczyny spędziły czas fantastycznie, a ich radość widać na tych kolorowych zdjęciach.

Dawno nie widzieliśmy tak wspaniałego i wesołego materiału. Aż dzień staje się piękniejszy! Więcej zdjęć Camili Limy zobaczycie na jej Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)