Androgyniczna modelka robi karierę w świecie mody zarówno jako mężczyzna oraz kobieta

Rain Dove jest modelką, która bez problemu odnajduje się w męskich i damskich kolekcjach odzieżowych – bez względu na to czy występuje na wybiegu, czy zdjęciach. Jej uniwersalna uroda podbija serca miłośników świata mody.

© Rain Dove / Instagram

Rain Dove nie zawsze postrzegała swoją urodę jako zaletę. Przez lata uważała się za ”brzydką kobietę”. Modelka wspomina, że dopiero kiedy zaczęła pracować jako strażak wśród szalejących płomieni, zaczęła myśleć o swojej tożsamości płciowej i przestała postrzegać się jako słaba.


Z tego co wspomina, ludzie często w pierwszej chwili uważają, że Rain jest mężczyzną. Ciekawe jest to, że kobieta nie lubi wyprowadzać innych z błędu. Zamiast użalać się nad swoją urodą, wykorzystuje ją jako zaletę. Gdy pracowała jako strażak, ludzie często brali ją za twardego faceta i podziwiali.

Zmagamy się z tym, by czuć się unikatowo, a najbardziej niepowtarzalnym możemy być wtedy, gdy jesteśmy sobą. Coś takiego jak płeć nie istnieje – to wymysł społeczny, do którego nie musimy się dopasowywać. Są ludzie, który cię pokochają. Są ludzie, którzy cię zaakceptują, jakim jesteś. Jestem jedną z tych osób.

Rain Dove

Rain jest obecnie aktywistką, która wykorzystuje swój wygląd jako zaletę. Bez problemu odnajduje się na wybiegu w męskich jak i damskich kolekcjach. Ta uniwersalność pozwala jej się rozwijać i jeszcze silniej akceptować siebie.


Więcej zdjęć Rain znajdziecie na jej koncie na Instagramie.


Zobacz również: Jak korzystać z narzędzi zaznaczania w Adobe Photosop?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Mike Kelley i powietrzne portrety samolotów, które są jego największą pasją Historia zdjęć dokumentujących jedyne dwa ataki atomowe w 1945 roku Wzruszająca sesja noworodków, wykonana tuż przed odejściem jednego z nich Potraficie dostrzec coś wyjątkowego w portretach autorstwa Yigala Ozeriego? Magia dobrego zdjęcia tkwi w oczach, zwłaszcza jak jest ich kilka par. Ireneusz "Irass" Walędzik opowiada o swoich bliskich spotkaniach z przyrodą To jeden z najstarszych podwodnych autoportretów świata. Powstał w 1899 r. i wymagał masę pracy Arne Svenson podglądał z aparatem sąsiadów z bloku naprzeciwko. Uchwycił zaskakujące chwile Oliwia Papatanasis i jej pełne pasji do życia fotografie podróżnicze Oto co się dzieje, kiedy świetny fotograf krajobrazu zabiera się za zdjęcia ślubne Powstanie, jego ludzie i Warszawa - o tym opowiada projekt "Teraz '44" Fotografia mody i ochrona środowiska, czyli afrykańskie portrety modelek ubranych w śmieci Królewski retusz z Krakowa Tak wyglądają nowoczesne zdjęcia rodzinne! Ojciec wkleja zdjęcie swojego syna w bajkowe scenerie Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Daniel Kordan i jego bajeczna gwiezdna tęcza, którą sfotografował na odludnych terenach Boliwii Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Artysta łączy obiekty codziennego użytku w zabawnych kolażach Czy wizja Wrześni według Adama Lacha dekonstruuje utopijną wizję niewielkich miast? Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Fotograf Chris Crisman pokazuje, jak kobiety radzą sobie w "męskich zawodach" Surrealistyczne autoportrety Flory Borsi, czyli zwierzęcy zew i kobieca delikatność w jednym Milimetry od śmierci, czyli przerażająca historia Clinta Malarchuka Dziewczyna Mikaela wciąż ucieka przed aparatem, ale mimo to wygląda świetnie

Popularne w tym tygodniu:

Najzabawniejsze zdjęcia finalistów The Comedy Wildlife Photography Awards 2017 Mały słoń w płomieniach. Zdjęcie, które łamie serca, wygrało w konkursie Sanctuary Wildlife Photography Awards 2017 Prawda o tym, jak powstają piękne zdjęcia. Fotograf zdradza swoje sekrety Poznaj najnowsze zgłoszone zdjęcia w konkursie Nat Geo Nature Photographer of the Year 2017 Genialne zdjęcia krajobrazowe na Instagramie 18-letniego fotografa Michał Ostrowski: "Mieszkając w górach zapragnąłem zachować choć część tego co widzę nie tylko w pamięci" Michał Janiszewski pokazuje piękno polskich gór w swoim najnowszym filmie poklatkowym 4K Cyberpunk i film noir spotykają się w wizji Londynu autorstwa Edo Zollo Richard Sandler przez 30 lat dokumentował prawdziwego ducha Nowego Jorku Fotograf stopił aparat w swoim dronie po tym, jak próbował zrobić zdjęcia gorącej lawy z bliska Mami Kiyoshi przez 15 lat fotografowała ludzi w otoczeniu ich własności Za kalendarz Pirelli 2018 odpowiadał Tim Walker. Zobacz genialne portrety mistrza kreacji