Zdjęcia Marilyn Monroe w ciąży były ukrywane przed mediami. Teraz wyszły na jaw

Marilyn Monroe pragnęła dziecka jak niczego innego na świecie. Niestety los nie był dla niej łaskawy i poroniła trzykrotnie. Zwłaszcza ta ciąża była skrupulatnie ukrywana przed mediami, skandal wisiał w powietrzu.

© Frida Hull

Życie Marilyn Monroe to bardzo burzliwa historia – romanse, wykonanie piosenki dla prezydenta Kennedy’ego, liczne filmy i występy i na końcu samobójcza, tajemnicza śmierć. Ta kobieta do dziś jest uważana za wiele osób za ikonę stylu.

Zdjęcia, które widzicie, pokazują aktorkę w początkowej fazie ciąży. Zrobiła je przyjaciółka Monroe – Frida Hull, dokładnie 8. Lipca 1960 roku. Marilyn odbywała wtedy wizytę w nowojorskich Fox Studios. Była na przymiarce stylizacji oraz fryzury do filmu ”Skłóceni z życiem” (”The Misfits”) z Clarkiem Gable i Montgomerym Cliftem.

Ciąża ta była ukrywana przed całym światem. Aktorka zdradziła jedynie swojej przyjaciółce, Fridzie, że ojcem dziecka nie jest jej ówczesny mąż – scenarzysta Arthur Miller, lecz Yves Montand – jej partner z planu filmu ”Pokochajmy się” (”Let’s Make Love”), do którego scenariusz również napisał Arthur Miller.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

5 najpiękniejszych zdjęć satelitarnych Ziemi Szaleni fotografowie ze Wschodu zdobywają szczyty najwyższych budynków Ożywione postacie z filmów w akcji. Zobacz fantastyczne zdjęcia Japoński artysta tworzył i fotografował miniaturowe scenki każdego dnia przez 5 lat Tam, gdzie ogień spotyka się z wodą - zdjęcia Michaela Shainbluma Nowy film zdradza, jak powstawały idealne odbitki w ciemni Ansela Adamsa Dwa światy na jednej Ziemi. Ugur Allen komentuje rzeczywistość obrazem 40 tygodni i lustro - piękna seria ciążowych selfie Steve McCurry dla kalendarza Pirelli. Reportaż z Rio zamiast aktów [galeria] Wygrał ważny konkurs fotograficzny, ale się ukrywa. Wszystko ze strachu 40 000 klatek i ponad 900 godzin rozkwitania pięknych kwiatów Oto co robi mama-fotograf, kiedy jej syn śpi

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie jedno na milion. Kobieta ujęła piorun uderzający w drzewo Mieszkał na bezludnej wyspie 29 lat. Po 4 latach powrócił do swojego raju Wielkie kule z pszczół. Rzadkie zjawisko ujęte na zdjęciu 104 lata. Tyle wystarczyło, by lodowiec prawie kompletnie stopniał Najpiękniejsze zdjęcia ptaków roku 2022. To kadry wysokich lotów! Prosili, by wkleiła geparda, węża i nie tylko. Oto najdziwniejsze życzenia klientów Film sprzed 86 lat zyskał nowe życie. Obejrzyj go w rozdzielczości 6.2K Te niedźwiedzie walczą o miłość. Tak wyglądają ich zaloty Te potwory istnieją naprawdę. Kryją się w morskich głębinach Gumball 3000 to nie gra wideo. Zdjęcia z rajdu zapierają dech w piersi Niezwykły wyścig klasyków w Wielkiej Brytanii. Klimat przypomina filmy fantastyczne Zabytkowe bugatti wzięły udział w rajdzie. To uczta dla każdego konesera motoryzacji