16-letni syn Davida Beckhama odpowiedzialny za nową kampanię Burberry

16-letni syn Davida Beckhama odpowiedzialny za nową kampanię Burberry01.02.2016 18:23
16-letni syn Davida Beckhama odpowiedzialny za nową kampanię Burberry
Źródło zdjęć: © © Brooklyn Beckham / [Instagram](https://www.instagram.com/brooklynbeckham/)

Brooklyn Beckham, syn Davida i Victorii Beckham, wraz z bratem mieli już trochę wspólnego ze znaną marką Burberry. Romeo był niejednokrotnie twarzą kampanii. Natomiast Brooklyn, który jeszcze niedawno pracował w jednej z londyńskich kawiarni, został oficjalnym fotografem najnowszej kampanii perfum Burberry.

Brooklyn Beckham został obdarzony zaufaniem znanej marki. Zostało mu zlecone realizowanie kampanii dla nowej linii zapachów Burberry - „This Is Brit”. Syn piłkarza zainteresował się fotografią w zeszłym roku i pokazał kilka swoich zdjęć, gdzie pozował z aparatem.

Młody fotograf wyznaje zasadę „mniej znaczy więcej”. Mimo ekipy, która była gotowa pomóc my podczas realizacji zdjęć chłopak starał się ograniczyć sprzęt i pomoc do minimum unikając niepotrzebnego zamieszania.

Na jego Instagramie znalazło się kilka zdjęć zapowiadających kampanię.

Jak myślicie – czy nie jest to obrazą dla fotografów pracujących w zawodzie od lat? Czy może to rodzaj eventu ze znanym nazwiskiem w tle? A może poszukiwania świeżego spojrzenia? Podzielcie się z nami waszymi opiniami na ten temat.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)