17-latek zginął podczas sesji na torach kolejowych

17-latek zginął podczas sesji na torach kolejowych05.11.2019 08:24
17-latek zginął podczas sesji na torach kolejowych

Motyw torów kolejowych pojawia się co chwilę na różnych forach internetowych. Bez względu na estetykę tych zdjęć, to trzeba pamiętać o niebezpieczeństwie z tym związanym. Sesja na czynnych torach może skończyć się tragicznie, jak w przypadku 17-latka z USA.

River Blake, 17-letni uczeń z miasteczka Estacada w amerykańskim stanie Oregon, zmarł tragicznie potrącony przez pociąg linii Union Pacific. Powodem tego nieszczęśliwego wypadku była sesja portretowa do rocznika szkolnego, która odbywała się na czynnych torach kolejowych.

Chłopak pozował do zdjęć, poniósł śmierć, ale nie zidentyfikowano fotografa. Biuro Szeryfa zapowiedziało, że będzie prowadziło w tej sprawie dochodzenie. Linie kolejowe Union Pacific wystosowały oficjalne kondolencje, jak również oświadczenie, w którym Kristen South, rzeczniczka prasowa, zwraca się do fotografów, rodziców oraz uczniów, by nie wchodzili na tory.

Przy kolejnej sesji zdjęciowej, gdy przyjdzie wam zrobić kilka kadrów na torach – może warto, jest odpuścić. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. Poza tym ten motyw fotograficzny nie jest specjalnie urodziwy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)