20 fotografów lotniczych, których warto obserwować na Instagramie

20 fotografów lotniczych, których warto obserwować na Instagramie
Monika Homan

15.01.2019 11:15, aktual.: 15.01.2019 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotografia lotnicza rozwija się w zdumiewającym tempie. Piloci dronów dostarczają nam mnóstwo świetnych, a czasem nawet zaskakujących zdjęć pokazując nową perspektywę. Zobaczcie 20 najlepszych kont na Instagramie ze zdjęciami lotniczymi, według Drone Multimedia.

Drone Multimedia jest marką zbudowaną przez miłośników dronów, która skupia się na budowaniu i wzbogacaniu społeczności pilotów dronów. Jej założycielem jest Michael Diaz. Początkowo była to mała firma wykonująca zdjęcia lotnicze nieruchomości, ale szybko przekształciła się w coś zdecydowanie większego. Dziś skupia społeczność ponad 90 tysięcy członków.

Firma Drone Multimedia zaprezentowała właśnie listę dwudziestu najlepszych i najbardziej popularnych pilotów dronów, których warto obserwować na Instagramie.

Pod numerem jeden znajdziecie Costasa Spathisa, architekt i fotograf z Grecji. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych pilotów dronów na Instagramie. Jego profil obserwuje 137 tysięcy osób. Wśród jego zdjęć dominuje minimalizm, geometria i symetryczne wzory.

Drugie miejsce na liście zajmują bracia z Wielkiej Brytanii - JP i Mike, którzy są założycielami firmy Abstract Aerial Art. Z miłości do swojej pasji, jaką są drony, bracia rzucili swoje stałe prace i postanowili pokazać wszystkim, jak dziwny, ale też wspaniały jest świat widziany z powietrza.

Na trzecim miejscu znalazła się Emily Kaszton z Kaliforni. Emily prowadzi warsztaty, na których uczy początkujących pilotów dronów, jak fotografować wieloryby w ich naturalnym środowisku.

Na liście znajdziecie jeszcze 17 nazwisk i wiele inspirujących zdjęć, na naprawdę "wysokim poziomie". Są to nazwiska takie, jak Kyle Huber, czy Jordan Hammond, którego profil obserwuje prawie 400 tysięcy osób, i profile takie, jak Rossatcp, które obserwuje niespełna 2 tysiące osób. O tym, kto znalazł się na liście nie decyduje jednak liczba obserwujących, a jakość publikowanych zdjęć, a tu poziom jest godny uwagi.

Zobacz też: Cybersejf – jak stworzyć bezpieczne hasło?
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)