33 darmowe filmiki, dzięki którym staniesz się mistrzem Photoshopa

33 darmowe filmiki, dzięki którym staniesz się mistrzem Photoshopa
Marcin Watemborski

27.07.2017 10:29, aktual.: 29.07.2017 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jako fotografowie uwielbiamy, gdy ktoś udostępnia nam swoją wiedzę. Zwłaszcza za darmo. Na kanale TastyTuts pojawiły się aż 33 darmowe poradniki, które omawiają podstawy pracy w Photoshopie i przedstawiają narzędzia. Koniecznie musicie to sprawdzić!

Na youtube’owym kanale TastyTuts znajdziecie wiele interesujących wideoporadników. Pojawiła się tam nowa seria dotycząca Photoshopa. Dzięki ”The Complete Beginner’s Guide to Adobe Photoshop” poznacie podstawowe i najważniejsze funkcje programu i dowiecie się, jak je zastosować podczas pracy.

The Complete Beginners Guide to Adobe Photoshop | FREE Course | Course overview & breakdown

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to esencja podstawowego kursu. Być może nie znajdziecie tutaj zaawansowanych technik, ale od czegoś zacząć trzeba. Bez wiedzy na temat pracy na warstwach i maskach nie ma co brać się za zaawansowany retusz. Powolutku, małymi kroczkami do celu i zanim się obejrzycie, będziecie prawdziwymi mistrzami Photoshopa z wachlarzem umiejętności.

Interface Introduction to Adobe Photoshop Ep1/33 [Adobe Photoshop for Beginners]

Mimo tego że w większości zobaczycie tam porady odnośnie projektowania graficznego, nie powinniście się tym zrażać. Narzędzia działają tak samo. Kto wie, być może i taki sposób pracy kiedyś wam się przyda podczas tworzenia zaawansowanych kolaży.

Panels & Workspaces in Adobe Photoshop Ep2/33 [Adobe Photoshop for Beginners]

Cykl poradników możecie bezpłatnie obejrzeć na YouTubie. Oprócz tego możecie pobrać je ze strony internetowej TastyTuts. Polecamy wam śledzenie kanału na YouTube, ponieważ co miesiąc znajdziecie tam nowe interesujące poradniki.

Raster Image principles in Adobe Photoshop Ep3/33 [Adobe Photoshop for Beginners]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)