48 fotoreportaży o współczesnej Polsce i Polakach w jednym albumie

48 fotoreportaży o współczesnej Polsce i Polakach w jednym albumie

48 fotoreportaży o współczesnej Polsce i Polakach w jednym albumie
Piotr Kała
24.09.2015 07:28, aktualizacja: 26.07.2022 19:30

"Polska i Polacy", album wydany przez magazyn "Press" to dokument o wartości historycznej i informacyjnej.

Album zawiera 48 fotoreportaży autorstwa 34 najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Anny Bedyńskiej, Renaty Dąbrowskiej, Anny Musiałówny, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Grzegorza Dembińskiego, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Kacpra Kowalskiego, Adama Lacha, Piotra Małeckiego, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka - i wielu innych.

Obraz

To pierwsza opowieść o nas i naszym kraju zaprezentowana poprzez fotoreportaże. Wszystkie powstały po 2000 roku. Pokazują Polaków nowoczesnych i tych zanurzonych wciąż w tradycji; tradycyjny polski przemysł i nowoczesne korporacje; pnące się w górę wieżowce i zapomniane dzielnice; Polaków szczęśliwych i patrzących w przyszłość, ale też zmagających się ze współczesnymi wyzwaniami. Na 300 stronach oglądamy opowieści wzruszające, poruszające, smutne i zabawne - wszystkie prawdziwe.

Obraz

Wydawnictwo jest doskonałym prezentem dla wielbicieli dobrej fotografii nie tylko w Polsce - opisy zdjęć są w języku polskim i angielskim. Album kosztuje 120 zł. Można go nabyć w sklepie internetowym „Press” (www.ksiegarnia.press.pl) - a także w salonach Empiku, dobrych księgarniach i wybranych punktach w dużych miastach.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

"Polska i Polacy"

Wydawca: Press sp. z o.o. sp.k.

Rok wydania: 2015

Liczba stron: 336 + 4

Wymiary: 290 x 290 mm

Okładka: twarda, szyto-klejona

Cena: 120.00 zł

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)