6 ciekawych grup fotograficznych na Flickr

6 ciekawych grup fotograficznych na Flickr
Mateusz Gołąb

29.12.2008 14:00, aktual.: 02.08.2022 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

Jeśli nie macie nic do roboty, zawsze możecie poprzeglądać Flickr. To zawsze działa - można w ten sposób zagospodarować sobie nawet dużo czasu. Oto kilka grup na Flickr, jakie dzisiaj przeglądałem.

  • What in your bag - to świetna grupa, bo oprócz zawartości damskich torebek mamy możliwość oglądania środka toreb fotograficznych różnych fotografów. A stopień upakowania sprzętu u niektórych z nich jest niesamowity.
  • Abusing Personal Technology - to dla tych wszystkich, którzy lubią oglądać cierpienie różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Generalnie, dla ciekawskich.
  • Transparent Screens - zdjęcia robione tak żeby tło na monitorze było kontynuacją tego, co jest za nim. Albo odwrotnie. Tak czy inaczej, przyjemne do jednorazowego przeglądania.
  • Strobist.com - zdjęcia zrobione z użyciem lampy lub lamp błyskowych o tyle ciekawe, że z opisem jaką lampą i w jaki sposób zostały zrobione. Dobre do nauki posługiwania się lampą błyskową.
  • Seamless & Cyc - lubicie zdjęcia na białym tle? To proszę bardzo - cała grupa ze zdjęciami na białym (lub jednolitym) tle. To wcale nie takie proste jak Wam się wydaje - zrobić zdjęcia na takim tle. Jak się to robi dowiecie się z poradników na stronie założyciela grupy Zack'a Arias'a.
  • Through The Viewfinder - jak sama nazwa wskazuje, to zbiór zdjęć zrobionych za pomocą starych aparatów, które nie miały dalmierza, pryzmatu czy innych cennych nabytków rozwoju technologicznego. Miały za to celownik za pomocą którego ustawiało się kadr. Piękne.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)