6 znanych fotoreporterów i 6 godzin przeglądu portfolio

6 znanych fotoreporterów i 6 godzin przeglądu portfolio

6 znanych fotoreporterów i 6 godzin przeglądu portfolio
6 znanych fotoreporterów i 6 godzin przeglądu portfolio
Krzysztof Basel
29.06.2011 11:10, aktualizacja: 01.08.2022 14:37

Tak w skrócie ma wyglądać Okrągły Stół Fotograficzny. Już 2 lipca na Chłodnej 25 w Warszawie znani polscy fotoreporterzy będą czekać na portfolia osób interesujących się fotografią dokumentalną, fotoreportażową czy prasową.

W spotkaniu przy Okrągłym Stole Fotograficznym weźmie udział 6 fotoreporterów: Andrzej Zygmuntowicz, Włodzimierz Krzemiński, Agnieszka Rayss, Maciek Nabrdalik, Filip Ćwik i Maciej Jeziorek.

Na czym polega idea tego spotkania? Oddajmy głos organizatorom:

Idea Okrągłego Stołu Fotograficznego według pomysłu Andrzeja Zygmuntowicza – szefa Rady Artystycznej ZPAF - to okazja do rozmów o fotografii „bez kantów”, gdzie naprzeciwko siebie spotka się doświadczony fotoreporter z pasjonatem fotografii.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Wydarzenie będzie trwało 6 godzin w trzech dwugodzinnych blokach w godzinach 11:00 - 17:00. Każdy poprowadzi dwuosobowy zespół fotografów.

Jeśli chcecie wziąć udział w projekcie Okrągły Stół Fotograficzny to musicie potwierdzić swój udział na Facebooku. Pamiętajcie, aby przynieść swoje prace na przegląd portfolio w formie elektronicznej (pendrive, płyta CD lub strona www) lub w formie drukowanej. Organizatorzy zapewnili też miłą niespodziankę - spośród tych, którzy wezmą udział w Okrągłym Stole Fotograficznym rozlosowane zostaną książki o tematyce fotograficznej ufundowane przez wydawnictwo Helion oraz Galaktyka.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)