Starsza pani szła ulicą. Jedno zdjęcie zmieniło ją w ikonę mody

Starsza pani szła ulicą. Jedno zdjęcie zmieniło ją w ikonę mody

Starsza pani szła ulicą. Jedno zdjęcie zmieniło ją w ikonę mody
Źródło zdjęć: © © Lyn Slater / [Instagram](https://www.instagram.com/iconaccidental/)
Marcin Watemborski
09.05.2017 08:59, aktualizacja: 26.07.2022 18:31

Dobre rzeczy zdarzają się dobrym ludziom. Potwierdzeniem tego powiedzenia jest to, co spotkało panią Lyn Slater, profesor z Uniwersytetu Fordham, która swoim niesamowitym stylem przyciągnęła uwagę jednego z dziennikarzy. To, co stało się później, zmieniło jej życie.

Często widzimy zdjęcia różnych sławnych ludzi w kolorowych pismach – przeważnie towarzyszą temu dramaty, lecz w tym przypadku – nie było ani sławnej osoby, ani szukania sensacji. Pewnego dnia Lyn Slater szła na spotkanie z przyjacielem na zewnątrz Lincoln Center, w którym odbywał się Nowojorski Tydzień Mody.

Kobieta absolutnie nie miała pojęcia, że będzie to dzień, który odmieni jej życie. Nagle otoczyło ją kółko zagranicznych dziennikarzy, biorąc ją za jedną z ikon świata mody, które zjechały się na znane wydarzenie. Pojawił się również tłum ludzi, podziwiających styl starszej pani. Ta przełomowa chwila sprawiła, że 63-letnia kobieta stała się ”Przypadkową Ikoną” (ang. Accidental Icon), a jej blog o tej nazwie zaczął zyskiwać nowych obserwujących.

Wszystko stało się przez to, że kobieta ma niesamowite wyczucie stylu. Neguje ona podejście do kwestii ubierania się zgodnie z wiekiem, narzucone przez przemysł odzieżowy. Uważa ona, że człowiek powinien ubierać się tak, by czuł się dobrze ze sobą.

Obecnie kobieta współpracuje z agencją modelingową Elite London oraz jest ambasadorką takich marek odzieżowych, jak Mango czy Uniqlo. Karierę Lyn Slater możecie obserwować na jej Instagramie oraz blogu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)