646 zdjęć w dwóch wydaniach, czyli nowe numery magazynu Camerapixo

Nowe numery Camerapixo
Nowe numery Camerapixo
Krzysztof Basel

22.07.2011 09:19, aktual.: 01.08.2022 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do pobrania czekają już dwa nowe numery (lipcowy No.11 i sierpniowy No.12.) internetowego magazynu Camerapixo.

W jedenastym oraz dwunastym numerze magazynu Camerapixo znajduje się w sumie aż 646 zdjęć, zrobionych przez 345 fotografów z 35 krajów. Camerapixo ma także nową odsłonę strony magazynu w 2 językach: polskim i angielskim. Możecie już zamawiać subskrypcję Camerapixo.

Dlaczego aż 2 numery naraz? Artur Heller, wydawca Camerapixo, wyjaśnia:

Magazyn powstał przy współpracy z portalem [fotoferia.pl](http://fotoferia.pl/), który zorganizował międzynarodowy konkurs fotograficzny. Właśnie z tego konkursu pochodzą wszystkie zdjęcia w numerach 11 i 12.

Dokładniej mówiąc, to Fotoferia International Exhibition 2011. Jak chwalą się organizatorzy, jest to pierwszy w Polsce międzynarodowy konkurs fotograficzny organizowany pod patronatem PSA (Photographic Society of America) - jednej z najpotężniejszych organizacji fotograficznych działających na świecie. W konkursie wzięło udział łącznie 324 uczestników z 35 krajów, jury oceniło 2192 zdjęć, przyznano 22 medali i 38 wyróżnień.

Camerapixo stawia przede wszystkim na promocję dobrych, ambitnych fotografów, modelek, kamerzystów, stylistów czy wizażystów oraz ich twórczości. W magazynie dostępnym wprost z przeglądarki w postaci PDF lub w wersji dla iPada znajdują się głównie zdjęcia. Według najnowszych statystyk dociera on obecnie do kilkudziesięciu tysięcy czytelników w Polsce i na świecie.

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)