Portrety bliźniaków żyjących na węgierskiej prowincji w latach 80.

Janos Stekovics to węgierski fotograf i wydawca, który na co dzień mieszka w Niemczech. Przedstawiamy ciekawy cykl portretów bliźniaków, który wykonał w 1980 roku na węgierskiej prowincji.

Bliźniacy Lukacs mieli w momencie wykonywania zdjęć po 63 lata. Janos i Istvan mieszkali w węgierskim regionie Puszta i mieli mnóstwo dublujących się rzeczy jak to bywa u bliźniaków, szczególnie w tamtych czasach.

Mają dwa identyczne rowery, dwa płaszcze pasterskie, dwa motorowery Simson i te same ubrania, które wystarczały im na dwadzieścia lat albo więcej.

Obaj spędzili całe swoje życie na wsi, 5 km od najbliższej drogi utwardzonej. Nie palili i nie pili, posiadali kilka zwierząt hodowlanych, studnię, nie mieli elektryczności, której właściwie nie potrzebowali.

Zobacz również: Tomasz Lazar opowiada o swojej podróży do Aokigahara - japońskiego lasu samobójców

puszta.stekofoto.com/galerie/zwillinge/

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Darmowe wideolekcje z mistrzem Steve'em McCurrym [wideo] Portrety filipińskich taksówkarzy wyglądają jak z filmu science fiction Na zdjęciach Jordana Mattera "Tancerze są wśród nas!" Oceany światła i zardzewiałe piękno - fotografie Katherine Westerhout Portrety z zamianą ról Portrety bez twarzy, czyli fotograficzna anonimowość w projekcie Maii Flore Teleskop Hubble’a sfotografował galaktykę oddaloną o 67 milionów lat świetlnych Mokry pies, suchy pies - zabawne portrety przed i po kąpieli Nie uwierzysz, że to widać z Ziemi. Oto najlepsze zdjęcia Drogi Mlecznej Śluby nagrywane lustrzankami - kilka rad specjalisty [wideo] Skąd czerpać inspirację? Nadar – ojciec fotografii lotniczej

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Głuchoniemy mężczyzna odzyskał ukochanego psa z pożaru Filmik z farmerem szczotkującym szkocką krowę wyżynną podbija internet Zdjęcie dnia. Słupy świetlne w Białymstoku. Zawdzięczamy je niskiej temperaturze Zdjęcie dnia. W Belgii powstaje centrum masowych szczepień. Zobaczymy takie w Polsce? Fotograf został zamknięty na kwarantannie z byłą żona i matką. Oto, jak odreagował Wildlife Photographer of the Year 2021. Oto najlepsze zdjęcia według publiczności Pieter Hugo pokazuje życie ludzi zepchniętych na margines w Afryce. Te zdjęcia poruszają Jak powstają filmy Ilforda? Zobacz niesamowity proces prosto z fabryki Fotografowie uliczni, których warto obserwować na Instagramie Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie Sztuczna inteligencja w Photoshopie automatycznie pokoloruje zdjęcia Jak by wyglądali, gdyby żyli? Artysta tworzy cyfrowe portrety historycznych postaci