Portrety bliźniaków żyjących na węgierskiej prowincji w latach 80.

Janos Stekovics to węgierski fotograf i wydawca, który na co dzień mieszka w Niemczech. Przedstawiamy ciekawy cykl portretów bliźniaków, który wykonał w 1980 roku na węgierskiej prowincji.

Bliźniacy Lukacs mieli w momencie wykonywania zdjęć po 63 lata. Janos i Istvan mieszkali w węgierskim regionie Puszta i mieli mnóstwo dublujących się rzeczy jak to bywa u bliźniaków, szczególnie w tamtych czasach.

Mają dwa identyczne rowery, dwa płaszcze pasterskie, dwa motorowery Simson i te same ubrania, które wystarczały im na dwadzieścia lat albo więcej.

Obaj spędzili całe swoje życie na wsi, 5 km od najbliższej drogi utwardzonej. Nie palili i nie pili, posiadali kilka zwierząt hodowlanych, studnię, nie mieli elektryczności, której właściwie nie potrzebowali.

Zobacz również: Sposób na naturalny wygląd portretu w Photoshopie

puszta.stekofoto.com/galerie/zwillinge/

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Inspirujący spacer z fotografią uliczną [wideo] Lisek i ruda dziewczyna zapozowali do przepięknych zdjęć 100 kobiet, 100 ciał, 100 historii. Projekt fotograficzny „Underneath We Are Woman” przełamuje stereotypy „Dynamika i częsta nieprzewidywalność tego, co zaraz może się wydarzyć”, czyli co kręci Łukasza Skwiota Długie wąsy, ostry pazur i głośne mruczenie [galeria 960px] Idylliczne wakacje na wsi bez telewizora i internetu na zdjęciach Izabeli Urbaniak Jeden z najbardziej szalonych filmików z GoPro jaki ostatnio widzieliśmy Error, czyli fotograficzne triki pokazane przez Pawła Fabjańskiego Portrety dzieci stylizowane na obrazy To wcale nie są afrykańskie maski! Poznajcie piękno owadów według Pascala Goeta Rzeczywistość jest niesamowita Festiwal balonów w Bristolu. Zdjęcia wyglądają jak z bajki

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf odtworzył w 3D i ożywił słynne zdjęcie z prof. Zbigniewem Religą Koloryzowane historyczne zdjęcia z Holokaustu nadają mu nowego wymiaru Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat Oto pierwsze w historii zdjęcie wykonane aparatem Leica. Ma już 107 lat! Pies utknął na balkonie. Próbował uciec od agresywnego właściciela Fotograf ujął piękną scenkę. Ptak wylądował na głowie zdziwionego jelenia Tragedia w Jonestown. Członkowie sekty popełnili zbiorowe samobójstwo Przyroda potrafi być zaskakująca. Wąż pożerał ptaka, a na nim siedziała jaszczurka To nie walka, a zabawa! Niesamowite zdjęcia pluskających się niedźwiedzi polarnych Marzyły o nim tysiące. Artysta ożywił zdjęcie z prezentacji Malucha Zerwała z narzeczonym, ale i tak zrobiła sobie piękną "sesję ślubną" Wildlife Photographer of the Year 2021. Oto zwycięskie zdjęcia