Portrety bliźniaków żyjących na węgierskiej prowincji w latach 80.

Janos Stekovics to węgierski fotograf i wydawca, który na co dzień mieszka w Niemczech. Przedstawiamy ciekawy cykl portretów bliźniaków, który wykonał w 1980 roku na węgierskiej prowincji.

Bliźniacy Lukacs mieli w momencie wykonywania zdjęć po 63 lata. Janos i Istvan mieszkali w węgierskim regionie Puszta i mieli mnóstwo dublujących się rzeczy jak to bywa u bliźniaków, szczególnie w tamtych czasach.

Mają dwa identyczne rowery, dwa płaszcze pasterskie, dwa motorowery Simson i te same ubrania, które wystarczały im na dwadzieścia lat albo więcej.

Obaj spędzili całe swoje życie na wsi, 5 km od najbliższej drogi utwardzonej. Nie palili i nie pili, posiadali kilka zwierząt hodowlanych, studnię, nie mieli elektryczności, której właściwie nie potrzebowali.

Zobacz również: Dwa spojrzenia na fotografowanie ludzi, czyli studyjne portrety i zdjęcia na ulicy [wideoporadnik]

puszta.stekofoto.com/galerie/zwillinge/

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Sądząc Amerykę, czyli portrety uprzedzeń Fotograf przyłapał pszczoły na drzemce. Wyglądały uroczo Erez Marom fotografuje goryle na skraju wyginięcia. Jego zdjęcia wyciskają łzy Abstrakcja w rzeczywistości. "Forever"opowiada o emocjach Fotografka podróżuje z suknią i robi przepiękne autoportrety Podkarpackie niebo z piorunami w twórczości Andrzeja Błońskiego Zdjęcia tego psa sprawią, że twój dzień będzie lepszy Japońskie metro jest pełne niezwykłych historii. Pokazał to Pak Han Zamienił dom w aparat, żeby wykonać największy na świecie ambrotyp Zwycięzcy ZEISS Photography Award 2017 pokazali interesujące spojrzenie na mieszkańców świata Wykorzystaj swój telefon, by stworzyć kreatywne ujęcia Ilona Szwarc - I am a Woman and I Feast on Memory

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Sejm zablokowany przez Strajk Kobiet. Policja zatrzymuje protestujących Paweł Barański: "Status relacji z moim krajem: to skomplikowane" Niesamowite formacje utworzone z tysięcy szpaków. Niebo było czarne Ptaki, jakich nie znacie. Ich piękno ukazał Tim Flach Listopad "Miesiącem adopcji starszych zwierząt". Te zdjęcia zachęcaja do działania! Najzabawniejsze zdjęcia zwierzaków domowych. Konkurs wygrał ten "pies stróżujący" Najpiękniejsze opuszczone kościoły Europy na zdjęciach Francisa Mesleta Angelina Jolie wyreżyseruje film o legendzie fotografii wojennej Donie McCullinie Francuski fotograf stworzył mapę Marsa. Wszystko wykonał z Ziemi Gigantyczna kula ognia rozświetliła niebo nad oceanem Sentymentalna podróż do przeszłości. Artystka odwiedziła miejsca ze zdjeć ojca