Portrety bliźniaków żyjących na węgierskiej prowincji w latach 80.

Janos Stekovics to węgierski fotograf i wydawca, który na co dzień mieszka w Niemczech. Przedstawiamy ciekawy cykl portretów bliźniaków, który wykonał w 1980 roku na węgierskiej prowincji.

Bliźniacy Lukacs mieli w momencie wykonywania zdjęć po 63 lata. Janos i Istvan mieszkali w węgierskim regionie Puszta i mieli mnóstwo dublujących się rzeczy jak to bywa u bliźniaków, szczególnie w tamtych czasach.

Mają dwa identyczne rowery, dwa płaszcze pasterskie, dwa motorowery Simson i te same ubrania, które wystarczały im na dwadzieścia lat albo więcej.

Obaj spędzili całe swoje życie na wsi, 5 km od najbliższej drogi utwardzonej. Nie palili i nie pili, posiadali kilka zwierząt hodowlanych, studnię, nie mieli elektryczności, której właściwie nie potrzebowali.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

puszta.stekofoto.com/galerie/zwillinge/

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Darmowe wideolekcje z mistrzem Steve'em McCurrym [wideo] Portrety filipińskich taksówkarzy wyglądają jak z filmu science fiction Na zdjęciach Jordana Mattera "Tancerze są wśród nas!" Oceany światła i zardzewiałe piękno - fotografie Katherine Westerhout Portrety z zamianą ról Portrety bez twarzy, czyli fotograficzna anonimowość w projekcie Maii Flore Teleskop Hubble’a sfotografował galaktykę oddaloną o 67 milionów lat świetlnych Mokry pies, suchy pies - zabawne portrety przed i po kąpieli Nie uwierzysz, że to widać z Ziemi. Oto najlepsze zdjęcia Drogi Mlecznej Śluby nagrywane lustrzankami - kilka rad specjalisty [wideo] Skąd czerpać inspirację? Nadar – ojciec fotografii lotniczej

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Głuchoniemy mężczyzna odzyskał ukochanego psa z pożaru Jest 70 000 razy cenniejsza niż cała gospodarka na świecie. Oto nowe zdjęcie asteroidy Psyche 16 Zdjęcia NASA pokazują, jak zmienił się klimat przez lata Najlepsze współczesne zdjęcia uliczne według magazynu All About Photo Zdjęcie dnia. W Belgii powstaje centrum masowych szczepień. Zobaczymy takie w Polsce? Zdjęcie dnia. Słupy świetlne w Białymstoku. Zawdzięczamy je niskiej temperaturze Filmik z farmerem szczotkującym szkocką krowę wyżynną podbija internet Jak powstają filmy Kodaka? Zobacz wirtualną wycieczkę do fabryki Fotografka adoptowała 2 psy i robi im genialne zdjęcia podczas podróży Fotograf został zamknięty na kwarantannie z byłą żona i matką. Oto, jak odreagował Wildlife Photographer of the Year 2021. Oto najlepsze zdjęcia według publiczności Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie