8 trików, dzięki którym twoje zdjęcia będą ciekawsze. I to niskim kosztem!

8 trików, dzięki którym twoje zdjęcia będą ciekawsze. I to niskim kosztem!06.02.2018 10:31
8 trików, dzięki którym twoje zdjęcia będą ciekawsze. I to niskim kosztem!
Źródło zdjęć: © © COOPH / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=3AgOn1amWv4)

Odkąd pamiętam byłem miłośnikiem idei ”zrób-to-sam” i gdy tylko mogłem, kombinowałem. Podziwiam ludzi, którzy wymyślają coraz nowsze rzeczy, by urozmaicić zdjęcia minimalnym kosztem. Ekipa COOPH zdecydowanie wpisuje się w ten trend.

Szanuję COOPH za to, co robią. Chociaż ich ”fotograficzne” ubrania zdecydowanie mi się nie podobają. Widać, że ci ludzi mają prawdziwą pasję do filmowania i robienia zdjęć. Ich poradniki są też dość interesujące. Zwłaszcza, że nie wymagają one dużych nakładów finansowych i każdy z nas może sprawdzić pomysły ekipy w swoim domu.

8 DIY photo filters you can make at home

W jednym z najnowszych filmików pojawia się 8 pomysłów na kreatywne wykorzystanie tego, co mamy pod ręką, by osiągnąć ciekawy efekt na zdjęciach. Nie musicie znać angielskiego, by bez problemu zrozumieć, o co chodzi – wszystko jest pokazane na filmie.

Znacie jakieś inne ciekawe rozwiązania, które można zrobić raz-dwa? Jeśli tak – podzielcie się nimi z nami! Może uda nam się zbudować unikatowy poradnik, gdzie zbierzemy wszystkie pomysły w jeden!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)