84‑latek z Japonii podbija serca internautów. Jego zdjęcia są świetne

84-latek z Japonii podbija serca internautów. Jego zdjęcia są świetne
Źródło zdjęć: © © Naoya Kudo / Silver Tetsuya / [Instagram](https://www.instagram.com/slvr.tty/)
Paweł Ziemiński

19.05.2019 15:18, aktual.: 26.07.2022 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje pasje lub próbować czegoś nowego. Silver Tetsuya wie o tym doskonale. Ma 84 lata, super stylówkę i prawie 40 tysięcy obserwujących na Instagramie. Zastanawiacie się dlaczego? Wystarczy na niego spojrzeć!

Silver Tetsuya jest emerytowanym nauczycielem z japońskiej miejscowości Akita. 84-latek przeżywa właśnie drugą (albo trzecią czy czwartą) młodość dzięki swojemu kreatywnemu wnuczkowi. Na Instagramie staruszka pojawiają się co chwilę nowe zdjęcia z dobrymi stylizacjami. Całości dopełniają naprawdę ciekawe scenerie.

Naoya Kudo (wnuczek Silvera) pomaga mu tworzyć niecodzienne stylówki i robi zdjęcia. Dziadkowy Instagram bardzo szybko się rozrasta. Pierwsze zdjęcia pojawiły się tam ledwie tydzień temu. W trakcie pisania tego artykułu Tetsuya ma ponad 37 tysięcy obserwujących! Sam staruszek nazywa ich swoimi uczniami.

Zdjęcia spotykają się z bardzo miłymi reakcjami. Ludzie zachęcają Silvera do dalszego działania. Mamy szczerą nadzieję, że ”dziadek” czerpie z tego dużą przyjemność i życzymy mu dalszej pogody ducha. Świetna robota!

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)