86‑letni dziadkowie zapozowali do zdjęć ekstrawaganckich ubrań wnuczka

86-letni dziadkowie zapozowali do zdjęć ekstrawaganckich ubrań wnuczka
Źródło zdjęć: © © Egon Lab / [Instagram](https://www.instagram.com/egon_lab/)
Marcin Watemborski

07.02.2020 13:39, aktual.: 26.07.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto może pomóc nie lepiej, jak rodzina? Przekonał się o tym Florentin Glemarec, twórca marki odzieżowej Egon Lab, który poprosił swoich dziadków o pozowanie do sesji w jego projektach. Staruszkowie od razu się zgodzili i szybko stali się ulubieńcami internautów.

Marie-Louise oraz Rene Glemarec mają 85 i 86 lat. Ich pozytywne podejście pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by spróbować czegoś nowego W tym przypadku chodzi o zostanie modelami i nieoficjalnymi ambasadorami marki Egon Lab, której właścicielami są Florentin Glemarec oraz Kevin Nompeix.

Dziadkowie Florentina od początku wspierali jego działania. Przychodzili do studia projektowego każdego wieczoru i patrzyli, jak ich wnuk pnie się w górę, a ubrania nabierają nowych form. Właściciele firmy postanowili zatem odwdzięczyć się za wsparcie swoimi ubraniami i zaproponowali, by staruszkowie zapozowali do kilku zdjęć – ci bez problemu się zgodzili.

Pozowanie do zdjęć to nie wszystko. Marie-Lousie oraz Rene reprezentowali Egon Lab podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Gdy dotarli na miejsce od razu wzbudzili zainteresowanie miłośników stylu. Ludzie dosłownie ich okrążyli, przyglądając się kreacjom oraz miłości, która promieniowała od dziadków Florentina. Fotografowie byli zachwyceni.

Kevin wspomina, że gdziekolwiek nie pojawią się staruszkowie, są witani jak gwiazdy rocka. Co więcej – miejscowi fotografowie doskonale ich znają i wołają do nich po imionach. Podczas różnych wydarzeń modowych, Marie-Louise i Rene często są otoczeni tłumem, który ochrona musi od nich odsuwać. Małżeństwo jednak nie stroi od publiki i lubi być wśród ludzi.

Państwo Glemarec nie mają doświadczenia w pozowaniu, ani nie byli w przeszłości związani z biznesem odzieżowym. Marie-Lousie pracowała na poczcie, a Rene służył w marynarce. Jeśli kiedykolwiek myśleli o ”spokoju na stare lata”, to widocznie im przeszło. Są wulkanami pozytywnej energii!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)