90-latka pierwszy raz w życiu zobaczyła swoją córkę. Zobacz poruszającą sesję

90‑latka pierwszy raz w życiu zobaczyła swoją córkę. Zobacz poruszającą sesję

90-latka pierwszy raz w życiu zobaczyła swoją córkę. Zobacz poruszającą sesję
Źródło zdjęć: © © Wenda Gale / [Facebook](https://www.facebook.com/wandagalephotographyco/)
Marcin Watemborski
09.05.2019 09:47, aktualizacja: 09.05.2019 11:47

Wyobraźcie sobie taką sytuację: obca 70-letnia kobieta spotyka po raz pierwszy waszą 90-letnią babcię i okazuje się, że jest jej córką. Takiego zdarzenia doświadczyła fotografka Wenda Gale. Oczywiście pierwsze co zrobiła, to chwyciła za aparat, by ująć wzruszenie obu kobiet. To po prostu niesamowite!

Wszystko zaczęło się od testów DNA, które wykonała Wenda Gale w zeszłym miesiącu. Co ciekawe, takie same testy wykonała inna kobieta. Szybko okazało się, że się nie znają, a druga bohaterka wiedziała, że jest adoptowana i nie miała nigdy okazji poznać swojej biologicznej rodziny.

Wenda zadzwoniła do niej. Dowiedziała się skąd pochodzi i kiedy się urodziła. Jedyne, co wiedziała druga kobieta to to, że jej matka była pół-Indianką. Testy DNA zrobiła, by kiedyś może poznać sowich krewnych. Gale zwróciła się do swojej babci z pytaniem, bo chciała zrozumieć sytuację.

Okazało się, że 70 lat temu kobieta oddała nowonarodzoną córeczkę do adopcji. Magia wydarzenia zaczęła się, gdy matka i córka zaczęły rozmawiać ze sobą przez telefon. Po wielu godzinach rozmów zdecydowały się na spotkanie. Ich radość jest po prostu nie do opisania. Marzenie życia jednej z nich się spełniło, a druga zrozumiała, że ”nie bez celu Bóg pozwolił jej na tak długie życie”.

Więcej zdjęć Wendy Gale znajdziecie na jej Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)